MOJE KONTO
Polityka Prywatności
Regulamin Sklepu Internetowego
Klub

[Informacja] Karnety i bilety – Jesień 2022

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze domowe 3. ligi rundy jesiennej sezonu 2022/2023. Gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków Zawiszy Bydgoszcz do skorzystania z naszej oferty. Wprowadzenie do sprzedaży karnetów to kolejny etap w odbudowie Wielkiego Zawiszy.

Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza zdecydował się nie zmieniać cen biletów na mecze 3. ligi rundy jesiennej sezonu 2022/23, dzięki czemu nabycie karnetu można traktować nie tylko jako prestiż, ale również oszczędność.

Ceny biletów na mecze 3. ligi rundy jesiennej 2022/23

Zdecydowaliśmy, że głównymi argumentami przemawiającymi za zakupem karnetu będzie atrakcyjna, niska cena w przeliczeniu na jeden mecz oraz szerokie możliwości nabycia karnetu. Do sprzedaży trafią cztery rodzaje karnetów.

Karnet obowiązuje na wszystkie mecze domowe Zawiszy Bydgoszcz w ramach rozgrywek rundy jesienniej 3. ligi 2. grupy. Ilość karnetów jest ograniczona.

Ceny karnetów na mecze 3. ligi rundy jesiennej 2022/23 oraz przedstawienie korzyści z nabycia karnetu.

Sprzedaż karnetów na mecze domowe 3. ligi rozpocznie się 22. czerwca 2022 (środa) poprzez system Abilet.pl na stronie zawiszabydgoszcz.abilet.pl. O rozpoczęciu sprzedaży bezpośredniej poinformujemy w oddzielnym komunikacie. 

Dzięki współpracy z niezawodnym i doświadczonym operatorem dystrybucji kibice będą mogli nabyć karnet kilkoma kanałami:

  • Osobiście w biurze Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza (możliwość bezpłatnego odbioru wcześniej zamówionego karnetu lub bezpośredni zakup),
  • wysyłka pocztą, kurierem, odbiór w paczkomacie (na koszt zamawiającego),
  • wysyłka zagraniczna (indywidualna wycena przesyłki zgodna z miejscem odbioru).

Zachęcamy do nabywania karnetów i wspierania bydgoskiego Zawiszy w drodze na szczyt.