[Informacja] Karnety i bilety – Wiosna 2023

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze domowe 3. ligi rundy wiosennej sezonu 2022/2023. Gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków Zawiszy Bydgoszcz do skorzystania z naszej oferty. Wprowadzenie do sprzedaży karnetów to kolejny etap w odbudowie Wielkiego Zawiszy.

W nadchodzących dniach wprowadzimy możliwość PRZEDŁUŻENIA karnetów zakupionych na początku sezonu – zarówno w biurze Stowarzyszenia (osobiście) jak i ONLINE.

Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza zdecydował się nie zmieniać cen biletów na mecze 3. ligi rundy wiosennej sezonu 2022/23, dzięki czemu nabycie karnetu można traktować nie tylko jako prestiż, ale również oszczędność.

Zdecydowaliśmy, że głównymi argumentami przemawiającymi za zakupem karnetu będzie atrakcyjna, niska cena w przeliczeniu na jeden mecz oraz szerokie możliwości nabycia karnetu. Do sprzedaży trafią cztery rodzaje karnetów.

Karnet obowiązuje na wszystkie mecze domowe Zawiszy Bydgoszcz w ramach rozgrywek rundy wiosennej 3. ligi 2. grupy. Ilość karnetów jest ograniczona.

Sprzedaż NOWYCH karnetów na mecze domowe 3. ligi rundy wiosennej prowadzona jest poprzez system Abilet.pl na stronie zawiszabydgoszcz.abilet.pl oraz w biurze Stowarzyszenia.

O MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA WCZEŚNIEJ NABYTEGO KARNETU POINFORMUJEMY W ODDZIELNYM KOMUNIKACIE.

Dzięki współpracy z niezawodnym i doświadczonym operatorem dystrybucji kibice będą mogli nabyć karnet kilkoma kanałami:

  • Osobiście w biurze Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza (możliwość bezpłatnego odbioru wcześniej zamówionego karnetu lub bezpośredni zakup),
  • wysyłka pocztą, kurierem, odbiór w paczkomacie (na koszt zamawiającego),
  • wysyłka zagraniczna (indywidualna wycena przesyłki zgodna z miejscem odbioru).

Zachęcamy do nabywania karnetów i wspierania bydgoskiego Zawiszy w drodze na szczyt.