Student Coventry University z ukończonym stażem w Klubie

Bydgoszczanin, 21-letni Patryk Wójcik – student Coventry University na kierunku Sports Management ukończył trzymiesięczne praktyki w Klubie.

Staż w Zawiszy Bydgoszcz był dla mnie ciekawym doświadczeniem. Podczas stażu byłem zaangażowany w prace z grupami młodzieżowymi oraz drużyną seniorów. Pomagałem zarówno w zakresie organizacji meczy, jak i organizacji i kontroli testów naborowych do pierwszej klasy liceum na profil piłki nożnej. Współorganizowałem letnie zgrupowanie grup młodzieżowych w Gniewinie. Znajomość języka angielskiego oraz moja wiedza były przydatne również w tłumaczeniach dokumentacji szkoleniowych.

Chciałbym podziękować Prezesowi Klubu, Krzysztofowi Bessowi oraz Dyrektorowi ds. szkolenia młodzieży, Maciejowi Meggerowi za możliwość odbycia stażu i całemu zespołowi za przekazana wiedzę. – podsumował Wójcik.

Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza dziękuje za zaangażowanie, pracowitość i pomoc w organizacji codziennego funkcjonowania Klubu. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym.