Zawisza gromi w Trójmieście!

fot. M. Nowacki

Bydgoski Zawisza nie zwalnia tempa. W meczu 5. kolejki 3. ligi grupy 2. drużyna trenera Piotra Kołca zdemolowała swoich przeciwników, wygrywając 5:1.

Już w 26. minucie spotkania wynik dzisiejszej rywalizacji otworzył niezawodny Kamil Żylski. Najlepszy strzelec bydgoskiego Zawiszy minionego sezonu, był dzisiaj niepowstrzymany, dzięki czemu jeszcze przed przerwą nasz zespołu osiągnął dwubramkową przewagę. Po zmianie połów, w 50 minucie spotkania Patryk Urbański umieścił futbolówkę w bramce i Zawisza prowadził już 3:0. Sześć minut później Sebastian Rugowski dał niebiesko - czarnym czterobramkowe prowadzenie. Goście odpowiedzieli trafieniem w 58 minucie, ale - jak miało się okazać - było to jedynie trafienie honorowe. W 78 minucie wynik meczu ustalił Gabriel Faliciano. Zawisza Bydgoszcz wygrał z drużyną SKS Bałtyku Gdynia wynikiem 5:1.

Wysoka forma Zawiszy Bydgoszcz cieszy szczególnie ze względu na zbliżające się święto piłki nożnej. 31 sierpnia (środa) o godzinie 19:00 zespół trenera Piotra Kołca zmierzy się z ekipą GKS - u Tychy. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków pięknej gry na stadion przy ulicy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy.

Bilety na środowe spotkanie są już w sprzedaży internetowej. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny i obserwowania klubowych profili na Facebooku, Twitterze, i Instagramie.

Olgierd Bondara