4F Partnerem Technicznym kolejnego klubu piłkarskiego

Zawisza Bydgoszcz to już drugi klub piłkarski, który nawiązał współpracę z marką 4F. Tempo, w jakim 4F od początku roku ogłasza nowe kontrakty w świecie sportu pokazuje jedno – to marka, której profesjonalny sport ufa i wie, że może na niej polegać. Jak na Zawiszy.

4F od początku roku szturmuje świat sportu kolejnymi współpracami – piłkarska Korona Kielce, siatkarska ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, koszykarska Energa Basket Liga, a do tego globalny ambasador w postaci najlepszego piłkarza na świecie, Roberta Lewandowskiego. To tylko niektóre z tegorocznych sukcesów marki. 4F nadal nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną współpracę w świecie piłki nożnej, w ramach której zostanie Partnerem Technicznym Zawiszy Bydgoszcz.

Zawisza Bydgoszcz ma wyjątkową, wieloletnią historię. To klub, który napotkał wiele przeciwności na swojej drodze, ale ostatecznie nigdy się nie poddał. Cieszymy się z tej współpracy, bo jako 4F wierzymy właśnie w takie podejście, jakie w swojej historii pokazał Zawisza. Nie poddawanie się, pokonywanie przeszkód i dążenie do celu. To nasze DNA – mówi Justyna Pilniakowska, Dyrektor Marketingu Sportowego 4F.

Współpraca rozpocznie się już od sezonu 2021/2022 i potrwa jeszcze co najmniej przez dwa kolejne sezony rozgrywkowe. Marka 4F, w ścisłej współpracy z Klubem, stworzyła projekty dedykowanych strojów dla piłkarzy Zawiszy. Na domowej koszulce meczowej znalazł się m.in. element graficzny nawiązujący do topografii Bydgoszczy. Stworzone dla klubu projekty nie zostaną nigdy powielone, a ich produkcja odbywa się w 100% w Polsce. Co roku przygotowywane będą nowe zestawy, uwzględniające kolorystykę oraz ważne dla Zawiszy symbole i elementy.

Posiadanie takiego Partnera Technicznego jak 4F to dla Zawiszy ogromny krok do przodu. Niewiele klubów w Polsce, nawet z tych najwyższych lig, posiada możliwość stworzenia w pełni dedykowanych strojów dla swoich zawodników. Ważnym aspektem jest dla nas także to, że 4F to polska marka. Ta współpraca to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć – mówi Krzysztof Bess, Prezes Zawiszy Bydgoszcz.