Artur Cielasiński na dłużej w sztabie

Artur Cielasiński, postać nieodłącznie związana z Zawiszą Bydgoszcz, podpisał nowy kontrakt, przedłużając swoją misję w roli asystenta pierwszego trenera o kolejne 1,5 roku.

36-letni Cielasiński, wychowanek i długoletni zawodnik Zawiszy, zakończył piłkarską karierę w grudniu 2020 roku i został trenerem rocznika 2005 Zawiszy Bydgoszcz, z którym awansował i utrzymał się w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Asystentem pierwszego trenera został w czerwcu 2022 roku.

Przedłużenie współpracy z Arturem Cielasińskim to wyraz zaufania klubu do jego umiejętności i wizji. Jego doświadczenie jako zawodnika i zaangażowanie jako członka sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, a także głębokie zrozumienie kultury i wartości Zawiszy, są nieocenione w dążeniu do osiągania sportowych celów.

Jestem niezmiernie zadowolony, że trener Piotr Kołc oraz Zarząd klubu nadal widzą mnie w roli członka sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Praca, którą wykonujemy, jest wymagająca i intensywna, ale przynosi mi ogromną satysfakcję – skomentował po podpisaniu kontraktu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i wielu satysfakcjonujących chwil w roli asystenta pierwszego trenera. Niech nadchodzące sezony przyniosą wiele powodów do radości i dumy. Powodzenia!