BETFAN III liga – KONKURS

Z uwagi na to, że BETFAN współpracuje z wieloma trzecioligowymi klubami, zaproponowano Nam dodatkową akcję, w której Klub może tylko zyskać.

W ramach akcji kluby III-ligowe przez trzy tygodnie od najbliższego weekendu (5.11-21.11) będą rywalizowały o to, który z nich pozyska najwięcej nowych graczy w BETFAN z minimalnym pierwszym zasileniem konta w wysokości 50 zł. Klub z pierwszego miejsca (który w tym czasie uzbiera najwięcej takich rejestracji z min. depozytem 50 zł) otrzyma dodatkowe 3 000 zł brutto, drużyna z drugiego miejsca otrzyma dodatkowe 2 000 zł brutto, a ekipa z trzeciego miejsca otrzyma dodatkowe 1 000 zł brutto.

Minimalny depozyt wynosi 50 zł z uwagi na ofertę powitalną czyli CASHBACK 600. CASHBACK 600 to zakład bez ryzyka – jeśli osoba zarejestruje się (z Naszym kodem do rejestracji: ZAWISZA) w BETFAN po raz pierwszy i wpłaci minimum 50 zł (max 600 zł), a następnie postawi kupon za depozyt, to w przypadku przegranej BETFAN zwróci 100% stawki do 600 zł. Jest to najwyższy CASHBACK na rynku w Polsce.

Liczymy na Wasze zaangażowanie! WYGRAJMY LIGĘ!

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ!