MOJE KONTO
Polityka Prywatności
Regulamin Sklepu Internetowego
Seniorzy

Czarny scenariusz w Stargardzie

Po udanym początku sezonu, notujemy kolejną porażkę i zaczynamy kroczyć ciemną doliną. Piłkarze trenera Piotra Kołca przegrali 3:0 w wyjazdowym spotkaniu z Błękitnymi Stargard.

Dzisiejsze spotkanie miało nerwowy przebieg, a ostateczny rezultat nie pozwolił nam świętować zdobyczy punktowej. Pod koniec pierwszej połowy, w 45 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Tuż po zmianie połów, w 48 minucie dzisiejszej rywalizacji Błękitni Stargard podwyższyli wynik świętując trafienie na 2:0. Mecz wymknął się spod kontroli. W 52 minucie, Patryk Urbański, obrońca naszego zespołu, zobaczył drugą żółtą, a konsekwencji czerwoną kartkę. W 57 minucie boiskowy układ sił wyrównał się po tym jak jeden z zawodników Błękitnych również został wykluczony z dzisiejszych zawodów. W 80 minucie gospodarze ustalili wynik spotkania notując trafienie na 3:0. Jeszcze przed upływem regulaminowych 90 minut meczu trener Piotr Kołc zobaczył drugi żółty kartonik przez co musiał udać się na trybuny. Do ostatniego gwizdka wynik nie uległ zmianie.

Bydgoscy Rycerze notują drugą przegraną z rzędu. Tydzień temu ponieśliśmy porażkę w starciu z Pogonią II Szczecin. Po udanym starcie sezonu przychodzi słabszy okres, gdy nie potrafimy odwrócić nieprzychylnej karty. Czas, aby zjednoczyć się wokół niebiesko – czarnej drużyny i zaznaczyć swoją obecność na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Po rozegraniu ośmiu kolejek drużyna trenera Piotra Kołca znajduje się na 4. lokacie w tabeli 3 ligi grupy 2.

Następny mecz z udziałem bydgoskiego Zawiszy odbędzie się już w przyszły weekend. 24 września (sobota) o godzinie 15:00 zespół trenera Piotra Kołca podejmie na własnym boisku drużynę Unii Janikowo. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny i obserwowania klubowych profili na Facebooku, Twitterze, i Instagramie.

Olgierd Bondara