Derby Pełne Pasji: Zawisza Bydgoszcz – Elana Toruń – Bitwa o Dominację nad Regionem!

Już jutro, 12 sierpnia, o godzinie 19:46, zapraszamy na stadion Zawiszy Bydgoszcz na emocjonujące derby z Elaną Toruń. Jest to spotkanie o szczególnym znaczeniu, pełne historii i rywalizacji, które zawsze dostarcza niezapomnianych wrażeń.

[event_blocks title=”” event=”” team=”82″ league=”121″ season=”197″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”2″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Zbliżające się starcie będzie 25. derbowym spotkaniem obu drużyn. Historia bydgosko-toruńskich derbów jest niezwykle bogata, a bilans dotychczasowych spotkań jest remisowy. Każda z drużyn wygrywała po 7 razy, a 11-krotnie mecz kończył się remisem. Pierwsze spotkania derbowe odbyły się w roku 1982, a ostatnie starcie zakończyło się zwycięstwem Zawiszy w serii rzutów karnych.

Zawisza odniósł zwycięstwo w 4 ostatnich meczach derbowych rozegranych w Bydgoszczy i nie stracił ani jednego gola w trzech ostatnich spotkaniach. Czy Elana zdoła przerwać tę serię? Czy Zawisza utrzyma swoją dominację na własnym boisku?

Zapraszamy do zakupu biletów na to wyjątkowe spotkanie. Sprzedaż w kasie stadionu rozpocznie się o godzinie 17:00. Nie przegap okazji, by być częścią tej niezwykłej rywalizacji i wspierać swoją drużynę na żywo!

Klub przeprowadzi z meczu transmisję na żywo dostępną pod TYM adresem.

Do Zobaczenia na Stadionie!

Kurs 200.00 na zwycięstwo Zawiszy z Elaną! Taką ofertę przygotował partner derbowego meczu. Stawiając zaledwie 2 PLN możesz zgarnąć 400 PLN!

Szczegóły: https://legbuk.com/kurs200-na-zawisze/

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

W materiale wykorzystano dane ze strony ZawiszaStats.