Do trzech razy sztuka

Już jutro, 20 kwietnia, na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 o godzinie 15:00, niebiesko-czarni staną przed szansą nie tylko na trzecie z rzędu zwycięstwo w tym sezonie – co jeszcze nie miało miejsca – ale także na przełamanie złej passy z Pogonią Nowe Skalmierzyce, która w ostatnich dwóch bezpośrednich spotkaniach pokazała nam, że piłka nożna nie zna faworytów.

W ramach 26. kolejki 3 ligi, grupy 2, nasza drużyna zmierzy się z jedenastą drużyną ligi.

Zawisza w ostatnich spotkaniach ligowych prezentuje się wyjątkowo solidnie, odnosząc wyraźne zwycięstwa: 3-0 przeciwko Pogoni II Szczecin i 4-1 z KP Starogard Gdański. Te wyniki sprawiły, że nadzieja na kontynuację zwycięskiej serii jest większa niż kiedykolwiek.

Pogoń Nowe Skalmierzyce nie miała tyle szczęścia w ostatnich meczach, przegrywając 0-5 ze Stolemem Gniewino i 2-3 z Błękitnymi Stargard. Starcia te pokazały, że drużyna z Nowych Skalmierzyc przeżywa trudniejszy okres, ale w piłce nożnej nigdy nie można lekceważyć rywala.

Historia bezpośrednich spotkań z Pogonią jest korzystna – wygraliśmy 3 z 5 meczów. Warto jednak pamiętać o remisie wiosną tego sezonu i porażce w Bydgoszczy rok temu, co dodatkowo podkręca atmosferę przed jutrzejszym starciem.

Ogniem napędzającym obie drużyny będą ich liderzy strzeleccy: Daniel Kaczmarek z Pogoni, który jest jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi z 15. bramkami, oraz Jakub Bojas z Zawiszy, który do tej pory zaliczył 11 trafień. Dodatkowo, Zawisza może liczyć na powrót Pawła Łydkowskiego, który po urazie wraca do gry.

Mecz ten ma ogromne znaczenie zarówno dla naszych aspiracji ligowych, jak i dla morale zespołu. Z 9 pozostałymi meczami i 27 punktami do zdobycia każde spotkanie jest kluczowe w dążeniu do celów sezonowych.

Sędziowanie jutrzejszego meczu przejmie Wojciech Płókarz z Gdańska, wspierany przez Dawida Nitkę z Pępowa i Krzysztofa Świgonia z Redy.

Kasy stadionu otwarte będą od 14:00. Zapraszamy wszystkich kibiców, by wspierali naszą drużynę w tym ważnym starciu. Razem możemy więcej!

____________________________________________

20 PLN dla kibiców Zawiszy!

Serwis Legalni Bukmacherzy we współpracy z BETX czeka na Ciebie z kolejną atrakcyjną akcją, w której możesz odebrać darmowe 20 PLN na zakłady bukmacherskie! 🚀

Dowiedz się więcej tutaj: https://legbuk.com/extra20pln-Zawisza/ 

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.