Domowe pożegnanie sezonu ligowego

Już jutro piłkarze Zawiszy Bydgoszcz zagrają ostatni domowy mecz ligowy sezonu 2022/23. Do Bydgoszczy przyjedzie Unia Solec Kujawski. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

Rywal z Solca Kujawskiego jest już pewny utrzymania, natomiast Zawisza jak zawsze będzie walczył o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Nawet pomimo zbliżającego się finału Pucharu Polski K-PZPN i nawet jeśli w składzie dojdzie do młodzieżowej rewolucji, to ta młodzież Zawiszy już w Szczecinie w meczu ze Świtem pokazała, że grać potrafi i nie boi się nikogo.

Zawisza ciągle ma szansę na zajęcie wysokiego, trzeciego miejsca na koniec sezonu, ale żeby tak się stało musi wygrywać do końca sezonu i liczyć na potknięcia rywali. Prostsze do spełnienia będą przedsezonowe cele trenera Piotra Kołca, który mówił o TOP5.

Warto jutro pojawić się na stadionie Zawszy Bydgoszcz przy ul. Gdańskiej 163 i podziękować piłkarzom za dobry sezon, a na pewno bardzo udaną wiosnę, gdy "niebiesko-czarni" potwierdzili, że nie są zbieraniną przypadkowych ludzi i w Bydgoszczy jest potencjał na zespół o wyższych ambicjach.

Partner meczu Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski przygotował specjalną opcję dla fanów Zawiszy. Możesz typować zwycięstwo Zawiszy po kursie… 100.00!

Szczegóły: https://legbuk.com/kurs100-wygrana-zawiszy/

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.