Drugi zespół rozgromił Tucholankę

Zwycięstwem nad Tucholanką Tuchola 7-0 zespół rezerw przypieczętował kwalifikację do spotkań barażowych o awans do klasy okręgowej.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

Prus – Rożek (46’ Klukiewicz), Dobek (kapitan), Maciejewski, Kuś (46’ Gorzycki)  – Michewicz (46’ Bakuniak), Żelazo (68’ Goldmann), Słoniecki, Semeniuk, Pachnik – Leonowicz (60’ Majer)

Bramki zdobyli:

Szymon Słoniecki – 34’, 78’, 81’

Fabian Leonowicz – 49’, 56’

Jakub Pachnik – 37’

Oskar Semeniuk – 46’

Podobnie jak w wielu wcześniejszych spotkaniach od początku meczu zaznaczała się przewaga naszego zespołu. Konstruowane przez naszych zawodników akcje kończyły się jednak przed polem karnym lub na bramkarzu drużyny gości. Przewagę w pierwszej połowie udało się udokumentować dwoma golami. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał. Nasi piłkarze zaaplikowali rywalom pięć bramek nie tracąc żadnej. Kolejnego hat-tricka ustrzelił efektownie i efektywnie grający Szymon Słoniecki.

O kilka zdań po meczu poprosiliśmy kapitana zespołu, Kamila Dobka:

Jestem zadowolony, że udało się zdominować kolejny mecz, zdobyć trzy punkty wysoko wygrywając i zapewnić już sobie miejsce w barażach o ligę okręgową. Każdy z nas ciężko pracował aby znaleźć się w tym miejscu i teraz na pewno jesteśmy bardzo zmotywowani oraz zdeterminowani do dalszej walki i wywalczenia awansu.”

W najbliższej kolejce, która rozegrana zostanie w dniach 3-4 czerwca, nasz zespół będzie pauzował.