Dziękujemy za grę w Zawiszy!

Michał Dumieński, Mateusz Oczkowski oraz Gabriel Falciano nie będą reprezentować barw Zawiszy Bydgoszcz w nadchodzącym sezonie. Piłkarzy obowiązywały kontrakty, które wygasły 30 czerwca 2023 roku.

Michał Dumieński zakończył przygodę z piłką nożną. Bramkarz cały czas boryka się ze skutkami kontuzji i postanowił zawiesić buty na kołku. W barwach Zawiszy Bydgoszcz rozegrał 22. mecze.

Mateusz Oczkowski skorzystał z oferty beniaminka Ligi Okręgowej, Tarpana Mrocza. Zawiszę Bydgoszcz reprezentował w 105. oficjalnych spotkaniach. 26-letni boczny obrońca strzelił w niebiesko-czarnych barwach 17 bramek.

Gabriel Falciano dla bydgoskiego Zawiszy zagrał 31. razy. Zdobył 9 bramek. Brazylijczyk z Włoskim paszportem testowany był ostatnio przez drugoligową Chojniczankę Chojnice.

30. czerwca wygasł również kontrakt Sebastiana Szczytniewskiego. Zawodnik przegląda oferty z innych klubów (testowany przez Chojniczankę Chojnice). Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza czeka na decyzję piłkarza, co do jego dalszej przyszłości.

Michałowi, Mateuszowi oraz Gabrielowi dziękujemy za reprezentowanie barw Zawiszy Bydgoszcz! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku.