Gramy razem z Polską Grupą Odzieżową

Sponsorem jutrzejszego meczu i partnerem Zawiszy Bydgoszcz jest Polska Grupa Odzieżowa!
 
Polska Grupa Odzieżowa jest wiodącym producentem odzieży codziennej, sportowej i reklamowej na rynku polskim i europejskim. Oferuje kompleksową obsługę klienta, od wsparcia w procesie projektowania odzieży i grafiki, po dostarczenie gotowego produktu. Jako producent odzieży z wieloletnim doświadczeniem posiadają wypracowane procesy produkcyjne, które pozwalają na współpracę z firmami i markami odzieżowymi o wysokim zapotrzebowaniu produkcyjnym i skomplikowanych projektach, realizując jednocześnie niewielkie projekty indywidualne mniejszych podmiotów i osób marzących o własnej linii odzieży.
 
Polska Grupa Odzieżowa jest właścicielem m.in. marki Vesmo – polskiej marki odzieży sportowej, dostarczającej sprzęt sportowy do takich dyscyplin jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, czy sporty walki. Marka od lat cieszy się ogromnym zaufaniem na krajowym rynku sportowym i uczestniczy w codziennym życiu wielu zawodowych sportowców, amatorów i klubów. Szczegółowe informacje odnośnie marki Vesmo znajdują się na stronie www.vesmo.pl.
 
 
Pełna oferta produkcji odzieży, a także zdjęcia z wielu realizacji znaleźć można na stronie www.pgo.org.pl lub w oficjalnych profilach na social mediach:
 
 
Dla kibiców i partnerów biznesowych Zawiszy Bydgoszcz, przygotowana została specjalna oferta rabatowa na hasło: ZAWISZA. Szczegółowe informacje można uzyskać podczas kontaktu – tel. 798-155-311, e-mail: kontakt@pgo.org.pl