#GramyRazem z AMS PERFEKT SERWIS!

Firma AMS PERFEKT SERWIS, która od wielu lat towarzyszy w odbudowie Zawiszy Bydgoszcz sponsorując zespół seniorów i wspierając szkolenie dzieci i młodzieży w Akademii, postanowiła kontynuować współpracę z Klubem w sezonie 2023/24 zostając SPONSOREM KLUCZOWYM!

AMS PERFEKT Serwis to grupa firm, która zajmuje się profesjonalnym outsourcingiem.

Pomagają w formalnościach związanych z zatrudnieniem pracowników fizycznych z Ukrainy, jak również zatrudnieniem wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin. Świadczą usługi dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Obszarem działań firmy jest teren całego kraju. W obrębie miasta Bydgoszcz można im zlecić sprzątanie mieszkania, biur,  apartamentu, domu, hali produkcyjnych i powierzchni handlowych. Współpracując z AMS PERFEKT SERWIS, zyskujesz pewność, że zlecone zadania będą wykonane na najwyższym poziomie. Działalność ekipy sprzątającej jest kompleksowa i obejmuje m.in. czyszczenie posadzek i mycie sufitów magazynowych.

Profesjonalna ekipa sprzątająca

Osoby, które wykonują prace to wykwalifikowana i doświadczona ekipa. Przedsiębiorstwo prowadzi leasing kadry, dopełniając wszelkich formalności prawnych, dlatego na zatrudnienie może liczyć również pracownik fizyczny z Ukrainy. Odpowiednie przeszkolenie i zaufanie, jakim darzy się załogę to ważne  kwestie, do których przywiązują wielką wagę. Wieloletni sponsor Zawiszy Bydgoszcz dba o przestrzeganie zasad BHP. Firma działa na rynku od wielu lat i świadczy usługi dla dużej liczby podmiotów, co jest najlepszą reklamą dla ich teamu. Wyposażają zespół w najnowszej generacji sprzęt i nowoczesne, skuteczne środki, które ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że praca jest bardziej efektywna. Środki chemiczne i urządzenia do czyszczenia są dostosowane do obsługiwanej przestrzeni.

Wymagające przestrzenie, jak magazyny, hale produkcyjne, powierzchnie handlowe zmuszają do zastosowania specjalnych technik i użycia odpowiednich środków przy sprzątaniu. AMS PERFEKT SERWIS gwarantuje solidne i dokładne utrzymanie porządku od posadzek po sufity. W ofercie firmy dostępna jest też możliwość skorzystania z ozonowania, które nie wymaga zastosowania środków chemicznych. Ten sposób dezynfekcji może być użyty zarówno w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, jak i domach, mieszkaniach i apartamentach.

Usługi ochrony mienia wykonują na podstawie przyznanej koncesji MSWiA. Posiadają polisę odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo zajmują się również technicznym zabezpieczeniem mienia poprzez montaż systemu kamer telewizji przemysłowej ( CCTV ) jak również różnego rodzaju alarmów. W razie konieczności tworzą plany ochrony, które uwzględniają indywidualne cechy każdego z Kontrahentów.

Spółka PERFEKT Serwis Sp. z o.o., Kontrahentom z nią współpracującym udzielamy odpisu w opłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości około 30%.           

Grupę firm AMS tworzą:

AMS – PERFEKT Serwis Spółka z o.o. – Spółka Komandytowa;
PERFEKT Serwis Sp. z o.o. – Zakład Pracy Chronionej;

Na rynku usług outsourcing bydgoska firma działa od 2009 roku, pomagając zapewnić bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej oraz wzmacniając działalność operacyjną firm.

AMS PERFEKT SERWIS posiada certyfikaty:

– Wyróżnienie „ Diamenty Forbsa 2022 ”
– Rzetelna Firma,
– Certyfikat Wiarygodności Biznesowej,
– KRD Certyfikat Rzetelności.

certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie ochrony mienia, utrzymania czystości, udostępniania pracowników;

– Firma Godna Zaufania

nominowani do konkursu Kampanii Społecznej LODOŁAMACZE,

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, Grupa AMS Perfekt Serwis wspiera  bydgoski tenis dziecięcy oraz Polski Związek Wędkarski Koło Bytów w zakresie organizacji i sponsoringu zawodów wędkarskich dla dzieci i młodzieży,

Na podstawie decyzji Wojewody Kujawsko – Pomorskiego przyznano AMS PERFEKT SERWIS status Zakładu Pracy Chronionej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sponsora:
💻 https://ams-perfekt.pl
📧 biuro@ams-perfekt.pl
☎️ tel. 52 584 04 49
☎️tel. 609 070 230

Sponsorując Klub przez te wszystkie lata, pokazaliście swój autentyczny altruizm i oddanie sprawom, które nas wszystkich łączą. Dziękujemy!