Karnety w sprzedaży

Ruszyła SPRZEDAŻ karnetów na mecze domowe 𝟯. 𝙡𝙞𝙜𝙞 𝙧𝙪𝙣𝙙𝙮 𝙟𝙚𝙨𝙞𝙚𝙣𝙣𝙚𝙟 𝙨𝙚𝙯𝙤𝙣𝙪 𝟮𝟬𝟮𝟮/𝟮𝟬𝟮𝟯.

Gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków Zawiszy Bydgoszcz do skorzystania z oferty karnetów na mecze domowe 3. ligi rundy jesiennej sezonu 2022/2023. Wprowadzenie do sprzedaży karnetów to kolejny etap w odbudowie Wielkiego Zawiszy.

Karnet obowiązuje na wszystkie mecze domowe Zawiszy Bydgoszcz w ramach rozgrywek rundy jesienniej 3. ligi 2. grupy. Ilość karnetów jest ograniczona.

Do sprzedaży trafiły cztery rodzaje karnetów:

Karnet ULGOWY obowiązuje TYLKO na trybunę A i B i przysługuje uczniom szkoły podstawowej za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej. Wszystkim osobom kupującym karnet ulgowy przypominamy, że ważny on jest wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów.

Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza zdecydował się nie zmieniać cen biletów na mecze 3. ligi rundy jesiennej sezonu 2022/23, dzięki czemu nabycie karnetu można traktować nie tylko jako prestiż, ale również oszczędność.

Ceny biletów na rundę jesienną 2022/23

 

Zachęcamy do nabywania karnetów i wspierania bydgoskiego Zawiszy w drodze na szczyt.
Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.
Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.