Kolejne derby rezerw!

W Bydgoszczy kolejne spotkanie derbowe w ramach rozgrywek o mistrzostwo A klasy. Zespół rezerw w spotkaniu wyjazdowym zmierzy się w drużyną Gwiazdy.

Gwiazda Bydgoszcz zajmuje aktualnie w tabeli 6 miejsce z dorobkiem 35 punktów w 20 rozegranych spotkaniach. Piłkarze naszego sobotniego rywala zdobywają średnio 3, a tracą 2 bramki na mecz. Na uwagę zasługują wiosenne zwycięstwa zespołu Gwiazdy nad drużynami ścisłej czołówki tabeli: 3-2 nad trzecią w tabeli Spartą Przysiersk i aż 9-0 nad czwartym w tabeli zespołem rezerw Unii Solec Kujawski.

Zespół Pawła Kawalca po wysokiej wygranej z Wisłą Fordon 9-1 w spokoju przygotowuje się do kolejnego meczu derbowego. Spotkanie z drużyną Gwiazdy zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością nie zabraknie w nim emocji. Obie drużyny będą chciały rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, remis nie zadowoli nikogo. Nasz zespół cały czas zajmuje drugie miejsce w tabeli premiowane grą w spotkaniach barażowych o awans do klasy okręgowej. Rezerwy zgromadziły w 21 rozegranych meczach 46 punktów, notując przy tym imponujący bilans bramkowy 78-19.

Mecz z Gwiazdą Bydgoszcz odbędzie się w sobotę 29 kwietnia o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Bronikowskiego 45 w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy kibiców!