Kolejny mecz rezerw. Wziąć rewanż!

Czas na kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek o mistrzostwo grupy I A klasy. Tym razem przeciwnikiem rezerw będzie drużyna Gromu Więcbork.

Grom Więcbork to aktualnie 11 drużyna w tabeli. Zawodnicy z Więcborka walczą o zajęcie bezpiecznego miejsca i utrzymanie w A klasie. W 23 meczach zdobyli 27 punktów, stosunek bramek 42-67. W spotkaniach rozegranych wiosną nasi niedzielni rywale zdobyli do tej pory 10 punktów. Jesienią na boisku w Więcborku rezerwy uległy przeciwnikowi 1-2.

W drużynie Zawiszy jak zwykle bardzo dobre nastroje. W poprzednim meczu nasi zawodnicy pokazali prawdziwy „zawiszacki” charakter i jedność jako drużyna. Aktualnie nad trzecią w tabeli Spartą mamy 4 punkty przewagi i jeden mecz rozegrany więcej. Utrzymanie drugiego miejsca w tabeli i wywalczenie prawa gry w meczach barażowych leży w tej chwili tylko w rękach naszych piłkarzy. Potrzebne są jedynie zwycięstwa. Do każdego meczu trzeba podejść jednak z należytą powagą i koncentracją, nie lekceważąc rywala.

Mecz z Gromem Więcbork odbędzie się w niedzielę 14 maja o godzinie 16.00 na stadionie przy ulicy Sielskiej 12a w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy!