Kurs 200.00 na Zawiszę w derbach! Imponująca oferta od partnera sobotniego meczu.

Z radością informujemy, że serwis LegalniBukmacherzy.pl został partnerem nadchodzącego meczu derbowego. Strona specjalizuje się w dostarczaniu informacji na temat branży zakładów i legalnych bukmacherów na terenie Polski. 

Jest to już kolejna akcja organizowana z naszym partnerem, który tym razem przygotował dedykowaną opcję dla fanów bydgoskiego Zawiszy, w której będzie można typować zwycięstwo niebiesko-czarnych w meczu derbowym po kursie… 200.00!

 Poniżej wyjaśniamy jak skorzystać z promocji (promocja dla osób, które nie mają konta w Superbet):

1.  Wystarczy zarejestrować się u bukmachera z TEGO LINKU i wpłacić depozyt 50 PLN.

2.  Postawić kupon SOLO za min. 2 PLN z tradycyjnej oferty na zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz z Elaną Toruń.

3.  Jeżeli Zawisza wygra, otrzymasz EXTRA 400 PLN w bonusie oraz standardową wygraną.

Masz już konto w Superbet?

Nic straconego, możesz typować inne równie atrakcyjne rynki na sobotni mecz. Postanowiliśmy przyjrzeć się jak wyglądają kursy na derbowe starcie i zebrać najciekawsze z nich. Najbardziej atrakcyjnie prezentuje się typ na zwycięstwo bydgoszczan i jednoczesne strzelenie goli przez obie drużyny. Analitycy wycenili takie zdarzenie po kursie 3.10. Ponadto bukmacherzy Superbet ocenili, że najbardziej prawdopodobny wynik meczu to 2:1 (kurs 7.50). Oznacza to, że stawiając 100 PLN możesz zgarnąć aż 660 PLN.

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.