Licytacja odznak

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza, jedyny kontynuator piłkarskich tradycji WKS Zawisza, z okazji jubileuszu 75-lecia Klubu wyemitowało limitowaną serię okolicznościowej odznaki.

Odznaka wykonana została w emalii piecowej, z perfekcyjnie odwzorowanymi detalami, z zastosowaniem transparentnej emalii w kolorze niebieskim, dla jak najwierniejszego odwzorowania materiału baretki orderu Virtuti Militari od której pochodzi kolor niebieski w klubowych barwach. Seria obejmuje 100 sztuk indywidualnie numerowanych odznak (od 01 do 100), które będzie można nabyć drogą licytacji na oficjalnej grupie facebookowej klubu (TUTAJ).

Pierwsze licytacje rozpoczną się w najbliższy czwartek, 29 kwietnia 2021. Na aukcję wystawiony zostanie komplet dwóch odznak o numerach 19 i 46 w cenie wywoławczej 1000 zł oraz odznaka z numerem 01 w tej samej cenie wywoławczej. Aukcje te zakończą się w sobotę,8 maja 2021. W następnym dniu, 9 maja, rozpoczną się aukcje odznak o numerach 02, 03 i 75, z cenami wywoławczymi 500 zł, które potrwają do następnej soboty. W niedzielę, 16 maja 2021 rozpoczną się aukcje odznak o numerach od 04 do 10 z cenami wywoławczymi 300 zł.

Zwycięzca każdej aukcji poza odznaką otrzyma specjalnie przygotowany jubileuszowy certyfikat.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Klubu a także kolekcjonerów pamiątek sportowych do wzięcia udziału w naszych aukcjach.