Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz został Mateusz Stępień. 24-letni ofensywny zawodnik zasilił nasz zespół przed startem sezonu 2026/2027 i będzie reprezentował niebiesko-czarne barwy w rozgrywkach Betclic 2 Ligi!
Mateusz to dynamiczny i przebojowy piłkarz, który najlepiej czuje się w grze ofensywnej. Może występować zarówno na skrzydłach, jak i w środku ataku, a jego atutami są szybkość, odwaga w pojedynkach jeden na jednego oraz umiejętność kreowania sytuacji bramkowych.
Swoją piłkarską drogę rozpoczynał w Arce Gdynia. W kolejnych latach reprezentował również barwy Stali Mielec oraz Puszczy Niepołomice, zdobywając doświadczenie na poziomie Ekstraklasy i Betclic 1 Ligi. Na swoim koncie ma także występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski.
Witamy w Zawiszy, Mateusz!
Życzymy zdrowia, wielu udanych występów oraz samych sukcesów w niebiesko-czarnych barwach!
Zostaw recenzję