Michał Kalitta nowym napastnikiem Zawiszy Bydgoszcz!

Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz został Michał Kalitta!

24-letni zawodnik to kolejny piłkarz z naszego regionu, który dołącza do niebiesko-czarnej rodziny. Michał ma za sobą znakomity sezon w Betclic 3 Lidze, w którym sięgnął po tytuł króla strzelców grupy 2, potwierdzając swoją skuteczność i instynkt pod bramką rywali.

Urodzony w Bydgoszczy napastnik swoją piłkarską drogę rozwijał w klubach regionu, a dziś wraca, by reprezentować barwy najbardziej utytułowanego klubu w mieście. Wierzymy, że jego doświadczenie, charakter oraz skuteczność będą dużym wzmocnieniem naszej ofensywy przed startem sezonu 2026/2027 w Betclic 2 Lidze.

Michał, witamy w Zawiszy!

Życzymy wielu bramek, zdrowia i powodzenia w niebiesko-czarnych barwach!