Mecz na szczycie z Błękitnymi

Zapraszamy na starcie w ramach 28. kolejki ligowej, które odbędzie się dzisiaj, o godzinie 16:00, na Stadionie Zawiszy Bydgoszcz. Nasza drużyna zmierzy się z ekipą Błękitnych Stargard. Obie drużyny znajdują się tuż obok siebie w tabeli – Zawisza zajmuje 4. miejsce z 48 punktami, podczas gdy Błękitni są na 5. pozycji z 46 punktami.

3. liga, 2. grupa 2023/24
26-05-2024 16:00
Świt Skolwin (Szczecin)
Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz

W kwietniu zarówno my, jak i Błękitni, prezentowaliśmy się bardzo solidnie, odnosząc trzy zwycięstwa i remisując jeden mecz. Warto zaznaczyć, że podobnie jak Zawisza Błękitni zremisowali – na własnym boisku – ze Stolemem Gniewino (2:2).

Zawisza wygrał tylko 2 z 5 meczów z Błękitnymi. Damian Niedojad-Bednarczyk, zawodnik Błękitnych, był w tych pojedynkach niezwykle skuteczny, strzelając nam aż 5 bramek. W tym sezonie Niedojad-Bednarczyk jest jednym z czołowych strzelców ligi, mając na swoim koncie już 13 trafień. Jedna więcej od Jakuba Bojasa.

Maj będzie dla nas bardzo intensywnym miesiącem, z 6 zaplanowanymi meczami, w tym jeden w półfinale Okręgowego Pucharu Polski. Dlatego tak istotne jest, aby rozpocząć ten miesiąc od zwycięstwa, szczególnie z rywalem, który zaciekle goni nas w tabeli.

Kasy stadionu otwarte będą od godziny 15:00, a dla kibiców spoza Bydgoszczy przygotowaliśmy transmisję w systemie PPV. Dostęp można nabyć na stronie: https://zawiszabydgoszcz.ppv-stream.tv/

Kurs 300.00 na zwycięstwo Zawiszy 🚀

Sponsor Zawiszy Bydgoszcz – serwis LegalniBukmacherzy.pl wspólnie z bukmacherem forBET przygotował kolejną akcję specjalną dla kibiców naszego klubu.

Szczegóły: https://legbuk.com/kurs300-Zawisza-Stargard/