Nie czas przegrywać

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc znów mierzymy wysoko. Po dwóch zwycięstwach naszego zespołu kibice bydgoskiego Zawiszy liczą na kontynuację zwycięskiej passy niebiesko-czarnych. W najbliższą sobotę na własnym boisku zagramy z drużyną Polonii Środa Wielkopolska.

W dotychczasowej tabeli drużyna Polonii Środy Wielkopolska zajmuje 8. pozycję w tabeli 3 ligi grupy 2. W dziesięciu ostatnich, ligowych spotkaniach nasz sobotni przeciwnik zgromadził 16 punktów. Zespół Polonii wygrywał pięciokrotnie, raz remisował i cztery razy musiał uznać wyższość swoich rywali. W ubiegłej kolejce zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej pokonali 2:0 drużynę Pogoni II Szczecin.

Po dziesięciu spotkaniach ligowego sezonu 2022/23 zespół Zawiszy Bydgoszcz utrzymuje się w czołówce 3 ligi grupy 2. W przypadku drużyny trenera Piotra Kołca siedem zwycięstw oznacza 21 zdobytych punktów i czwarta lokata w ligowej tabeli. Do lidera tabeli, czyli Olimpii Grudziądz brakuje nam tylko dwóch punktów. Warto wspomnieć, że z zespołem z Grudziądza zmierzymy się już 15 października na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu.

Nie czas przegrywać, ale kontynuować zwycięską passę. Przed nami trudny październik i walka o każdy centymetr boiska, w każdym spotkaniu. Mecz 11 kolejki 3 ligi grupy 2. odbędzie się 8 października (sobota) o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny i obserwowania klubowych profili na Facebooku, Twitterze, i Instagramie.

Zachęcamy do zakupu biletów na spotkanie z Polonią Środa Wielkopolska oraz mecz Fortuna Pucharu Polski, Zawisza Bydgoszcz - Radomiak Radom na ZawiszaBydgoszcz.abilet.pl

Olgierd Bondara