Niebiesko-Czarny Mikołaj: Razem tworzymy świąteczną magię!

Z wielką radością informujemy, że niezawodna społeczność kibiców Zawiszy Bydgoszcz kolejny raz pokazuje swoje wielkie serce, startując z akcją „Niebiesko-czarny Mikołaj”. To już tradycja, która każdego roku przynosi uśmiech na twarze dzieci z placówek opiekuńczych.

W poprzednim roku dzięki Waszej hojności udało się zrealizować wiele pięknych inicjatyw. Zebrano środki na 75 wspaniałych paczek świątecznych dla dzieci z domów dziecka, przygotowano Zawiszackie plany lekcji oraz smyczki dla najmłodszych fanów. Dzięki Wam, maluchy z placówek opiekuńczych miały okazję dwukrotnie kibicować naszym zawodnikom na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163. Nie zapominamy również o wsparciu akcji „Wakacje dla Polskich dzieci z Wileńszczyzny”, realizowanej przez Bydgoskich Patriotów.

W tym roku ponownie liczymy na Wasze wsparcie. Pokażmy, że hasło „Zawiszacy Zawsze Razem” to nie tylko słowa, ale czyny, które zmieniają świat na lepsze. Dołączcie do naszej akcji na Facebooku (tutaj), gdzie możecie wystawić lub wylicytować różnorodne gadżety i usługi. Każda pomoc ma znaczenie!

Zachęcamy również do bezpośrednich wpłat na zrzutkę, gdzie każda złotówka przybliża nas do celu: Niebiesko-Czarny Mikołaj – zrzutka.pl.

Niech ten świąteczny czas będzie pełen niebiesko-czarnej solidarności. Razem możemy sprawić, że te Święta będą wyjątkowe dla wielu dzieci. Dołącz do nas i bądź częścią tej pięknej inicjatywy!

Zawiszacy, do dzieła!