Ogłaszamy nabór do klasy piłkarskiej „1F” Zawiszy Bydgoszcz w XI LO Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

Kończysz szkołę podstawową, przed Tobą ważny wybór. Istotny, bo zależy od niego w którym klubie rozpoczniesz sezon 2023/2024. Znaczący, ponieważ od mądrej i przemyślanej decyzji będzie zależał Twój piłkarski rozwój, a może i Twoja przyszła, profesjonalna kariera.

Możesz trenować i grać w piłkę „wszędzie”, a możesz w Zawiszy Bydgoszcz.

Tylko od Ciebie zależy, czy przekonają Ciebie zapewnienia że,” gdzieś” szkolą najlepiej, albo skuszą obietnice, że trafisz do drużyny seniorów. Jaka jest prawda? Jak „gdzieś” wygląda rzeczywistość? Sam ocenisz to najlepiej trenując w naszym klubie.

Zawisza  Bydgoszcz to historia, tradycja i piłkarska marka w regionie i w Polsce. 

Tylko od Ciebie zależy czy staniesz cię częścią tej historii i będziesz z nami budował markę Zawiszy. My nie będziemy  kusić, nie będziemy roztaczać nierealnych wizji. Za to możemy obiecać systematyczną i ciężką pracę  nad wdrażaniem planu budowy silnych drużyn młodzieżowych w każdej kategorii wiekowej oraz drużyny Seniorów, której trzon stanowić będą wychowankowie  i najzdolniejsi piłkarze z regionu.

Dzisiaj drużyna Seniorów gra w 3 lidze, natomiast drużyny młodzieżowe walczą o występy w Centralnej Lidze Juniorów. Nasze drużyny młodzieżowe potwierdzają, że Klub Zawisza Bydgoszcz wrócił na należne mu miejsce w województwie. Czy uda się osiągnąć więcej? Może dzięki Tobie…

Współpraca z Bydgoskim Centrum Sportu – operatorem obiektów Kompleksu Sportowego Zawisza, gwarantuje dostęp do najlepszej bazy treningowej w województwie. Wszystko to w  połączeniu z wiedzą, doświadczeniem kadry trenerskiej, ambitną i nastawioną na sukces piłkarską młodzieżą  pozwoliło na szybkie odrobienie  dystansu do innych klubów. Nie ukrywamy, jest jeszcze wiele do zrobienia, aby móc równać się z najlepszymi klubami w Polsce.  Są już widoczne efekty naszej determinacji w odbudowie marki Zawiszy. Niewątpliwe pomaga w tym postawa drużyny Seniorów, która jest naturalnym celem dla każdego młodego piłkarza naszego klubu. Cieszą nas coraz lepsze relacje z klubami w regionie, obustronna współpraca to szansa na rozwój.

Cieszymy się z  powrót do Zawiszy Bydgoszcz każdego naszego wychowanka oraz dołączenie do niebiesko-czarnej rodziny  każdego nowego piłkarza. To dowód na to, że można, a przede wszystkim, że warto trenować w naszym Klubie. Każdy taki powrót to dla nas wielka  satysfakcja, podobnie jak dołączenie do niebiesko-czarnej rodziny każdego piłkarza.

Więcej informacji uzyskają Państwo w siedzibie klubu lub bezpośrednio u Koordynatora piłki 11-osobowej – Kacpra Wróblewskiego – tel. 666 817 650

REKRUTACJA ONLINE