Piłkarze Zawiszy trenowali z reprezentacją Polski

fot. PZPN

Kacper Nowak, Igor Sobieralski oraz Hubert Jaskuła przez dwa dni trenowali z reprezentacją Polski U-19. Biało-czerwoni przygotowują się w Bydgoszczy do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy, który odbędzie się w dniach 11-17 października.

Podopieczni selekcjonera kadry U-19, Wojciecha Kobeszko od poniedziałku przebywają i trenują na obiektach Zawiszy Bydgoszcz. Polacy zagrają z Macedonią Północną (11 października, 16:00, Toruń), Kazachstanem (14 października, 13:15, Inowrocław) oraz Niemcami (17 października, 15:30, Bydgoszcz).

W związku z absencją kilku powołanych na turniej zawodników, trener Kobeszko zaprosił na treningi młodych piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz. Wcześniej selekcjoner poznał Kacpra Nowaka, którego obserwował przy okazji zgrupowań reprezentacji U-18.

Z wielką dumą i radością przyjmujemy wiadomość, że trzej nasi utalentowani piłkarze, mieli niepowtarzalną okazję dołączyć do treningów z reprezentacją Polski U-19! To nie tylko znakomite doświadczenie dla naszych młodych zawodników, ale także potwierdzenie wysokiego poziomu szkolenia w Zawiszy Bydgoszcz. Gratulujemy chłopakom i trzymamy kciuki za biało-czerwonych w nadchodzących kwalifikacjach do Mistrzostw Europy!