Podtrzymać serię. Zawisza gra z Pogonią

Trzykrotnie w historii Zawisza Bydgoszcz mierzył się z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Do tej pory podopieczni Piotra Kołca „mają patent” na piłkarzy z województwa Wielkopolskiego wygrywając z sobotnim rywalem wszystkie mecze bezpośrednie.

Pierwszy pojedynek obu zespołów odbył się 18. września 2021 roku, gdy w Bydgoszczy Zawisza zwyciężył 4:1. Wiosną sezonu 2021/22 niebiesko-czarni w Nowych Skalmierzycach pewnie wygrali 3:0. 17. sierpnia Zawisza po raz kolejny udał się na Stadion Miejsko-Gminny w Nowych Skalmierzycach i ponownie wygrał. Tym razem aż 4:0. Bramki w tamtym spotkaniu strzelał Adam Paliwoda, Piotr Okuniewicz, Mateusz Oczkowski i Medi Dahms.

W ligowej tabeli sobotni rywal ma 7. punktów mniej (23) od Zawiszy i zajmuje 10. miejsce. Oba zespoły nie zagrały swoich meczów w 19. kolejce. Zawisza Bydgoszcz nie zagrał w Jarocinie z Jarotą, a Pogoń nie zagrała u siebie z imienniczką (II) ze Szczecina.

Wiosnę zarówno Zawisza jak i zespół z Nowych Skalmierzyc rozpoczął od remisów (Zawisza 2:2 z Vinetą, a Pogoń 0:0 w Starogardzie z KP).

Spotkanie Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce rozegrane zostanie 18. marca 2023r. Początek o 14:00.

Od poniedziałku (13. marca) wystartowała w Internecie sprzedaż biletów na najbliższy mecz ligowy Zawiszy Bydgoszcz na stadionie przy ul. Gdańskiej 163.

Bilety w sprzedaży internetowej dostępne do piątku (17. marca) do godz. 21:00.

Wejściówki będzie można nabyć też w kasach przed stadionem – w dniu meczu od godz. 12:30 

UWAGA! W kasie będzie możliwość zapłaty za bilet kartą płatniczą.

Na mecz obowiązuje limit miejsc przeznaczonych dla widzów (999).

Zachęcamy kibiców do odnawiania (TUTAJ) i kupowania (TUTAJ) karnetów na mecze wiosenne Zawiszy Bydgoszcz.

ZawiszaBydgoszcz.abilet.pl