Pogonić rywala ze Szczecina

W najbliższą sobotę, tj. 15. kwietnia na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 zespół Zawiszy Bydgoszcz podejmować będzie niedawnego lidera i niekwestionowanego faworyta w walce o awans do eWinner II ligi, rezerwy Pogoni Szczecin. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 15:00.

Pogoń II Szczecin rundę wiosenną rozpoczęła zgodnie z planem. Najpierw zwyciężyła Jarotę Jarocin 4:0, a następnie Unię Swarzędz 3:0. Pomiędzy tymi spotkaniami rezerwy Pogoni pauzowały, bo mecz z Pogonią Nowe Skalmierzyce ze względu na zły stan boiska rywala został przełożony na inny termin. Gdy wydawało się, że Pogoń II Szczecin konsekwentnie będzie kontynuowała marsz ku II lidze w Gdyni sensacyjnie została zatrzymana przez Bałtyk (4:3). Tydzień później ograła u siebie KP Starogard 2:1, a w 23. kolejce "zaledwie" zremisowała 2:2 z Błękitnymi Stargard po dwóch golach Wojciecha Lisowskiego w... 90 minucie (oba), który w Bydgoszczy nie zagra ze względu na karę za żółte kartki.

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wyraźnie wybudzili się już z zimowego snu i w ostatnich 2. spotkaniach zdobyli komplet punktów, co pozwala mieć nadzieję na zdobycze punktowe w sobotnim meczu.

 

Od wtorku (11. kwietnia) wystartowała w Internecie sprzedaż biletów na najbliższy mecz ligowy Zawiszy Bydgoszcz na stadionie przy ul. Gdańskiej 163.

Mecz z Pogonią II Szczecin rozpocznie się w sobotę (15. kwietnia) o godz. 15.00.

Więcej o biletach TUTAJ.

Zachęcamy do wspierania naszej drużyny!