MOJE KONTO
Polityka Prywatności
Regulamin Sklepu Internetowego
Klub

Poznaliśmy terminarz 3. ligi. Pierwsza kolejka na wyjeździe

Rywalem Zawiszy Bydgoszcz w pierwszej kolejce 3. ligi sezonu 2022/23 będzie zespół beniaminka, Vinety Wolin. Mecz zostanie rozegrany 6. lub 7. sierpnia w Wolinie. Pierwsze spotkanie domowe niebiesko-czarni rozegrają tydzień później z jarocińskim Jarotą.

Wstępny terminarz 3. ligi 2. grupy sezonu 2022/23:

Kolejka 1 – 6/7 sierpnia 2022
Gedania Gdańsk – Błękitni Stargard
Stolem Gniewino – Olimpia Grudziądz
Świt Szczecin – Polonia Środa Wlkp.
Unia Solec Kujawski – GKS Przodkowo
Sokół Kleczew – Unia Janikowo
Vineta Wolin – Zawisza Bydgoszcz
Jarota Jarocin – Pogoń II Szczecin
Pooń Nowe Skalmierzyce – KP Starogard Gdański
Unia Swarzędz – Bałtyk Gdynia

Kolejka 2 – 13/14 sierpnia 2022
Błękitni Stargard – Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański – Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz – Jarota Jarocin
Unia Janikowo – Vineta Wolin
GKS Przodkowo – Sokół Kleczew
Polonia Środa Wlkp. – Unia Solec Kujawski
Olimpia Grudziądz – Świt Szczecin
Gedania Gdańsk – Stolem Gniewino

Kolejka 3 – 17 sierpnia 2022 (środa)
Stolem Gniewino – Błękitni Stargard
Świt Szczecin – Gedania Gdańsk
Unia Solec Kujawski – Olimpia Grudziądz
Sokół Kleczew – Polonia Środa Wlkp.
Vineta Wolin – GKS Przodkowo
Jarota Jarocin – Unia Janikowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz – Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia – KP Starogard Gdański

Kolejka 4 – 20/21 sierpnia 2022
Błękitni Stargard – KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin – Bałtyk Gdynia
Zawisza Bydgoszcz – Unia Swarzędz
Unia Janikowo – Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo – Jarota Jarocin
Polonia Środa Wlkp. – Vineta Wolin
Olimpia Grudziądz – Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk – Unia Solec Kujawski
Stolem Gniewino – Świt Szczecin

Kolejka 5 – 27/28 sierpnia 2022
Świt Szczecin – Błękitni Stargard
Unia Solec Kujawski – Stolem Gniewino
Sokół Kleczew – Gedania Gdańsk
Vineta Wolin – Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin – Polonia Środa Wlkp.
Pogoń Nowe Skalmierzyce – GKS Przodkowo
Unia Swarzędz – Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia – Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański – Pogoń II Szczecin

Kolejka 6 – 3/4 września 2022
Błękitni Stargard – Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz – KP Starogard Gdański
Unia Janikowo – Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo – Unia Swarzędz
Polonia Środa Wlkp. – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Grudziądz – Jarota Jarocin
Gedania Gdańsk – Vineta Wolin
Stolem Gniewino – Sokół Kleczew
Świt Szczecin – Unia Solec Kujawski

Kolejka 7 – 10/11 września 2022
Unia Solec Kujawski – Błękitni Stargard
Sokół Kleczew – Świt Szczecin
Vineta Wolin – Stolem Gniewino
Jarota Jarocin – Gedania Gdańsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Olimpia Grudziądz
Unia Swarzędz – Polonia Środa Wlkp.
Bałtyk Gdynia – GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański – Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin – Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 8 – 17/18 września 2022
Błękitni Stargard – Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo – Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo – KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wlkp. – Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz – Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino – Jarota Jarocin
Świt Szczecin – Vineta Wolin
Unia Solec Kujawski – Sokół Kleczew

Kolejka 9 – 24/25 września 2022
Sokół Kleczew – Błękitni Stargard
Vineta Wolin – Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin – Świt Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Stolem Gniewino
Unia Swarzędz – Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia – Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański – Polonia Środa Wlkp.
Pogoń II Szczecin – GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz – Unia Janikowo

Kolejka 10 – 1/2 października 2022
Błękitni Stargard – Unia Janikowo
GKS Przodkowo – Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wlkp. – Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz – KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk – Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino – Unia Swarzędz
Świt Szczecin – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Solec Kujawski – Jarota Jarocin
Sokół Kleczew – Vineta Wolin

Kolejka 11 – 8/9 października 2022
Vineta Wolin – Błękitni Stargard
Jarota Jarocin – Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Solec Kujawski
Unia Swarzędz – Świt Szczecin
Bałtyk Gdynia – Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański – Gedania Gdańsk
Pogoń II Szczecin – Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz – Polonia Środa Wlkp.
Unia Janikowo – GKS Przodkowo

Kolejka 12 – 15/16 października 2022
Błękitni Stargard – GKS Przodkowo
Polonia Środa Wlkp. – Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz – Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk – Pogoń II Szczecin
Stolem Gniewino – KP Starogard Gdański
Świt Szczecin – Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski – Unia Swarzędz
Sokół Kleczew – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin – Jarota Jarocin

Kolejka 13 – 22/23 października 2022
Jarota Jarocin – Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Vineta Wolin
Unia Swarzędz – Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia – Unia Solec Kujawski
KP Starogard Gdański – Świt Szczecin
Pogoń II Szczecin – Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz – Gedania Gdańsk
Unia Janikowo – Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo – Polonia Środa Wlkp.

Kolejka 14 – 29/30 października 2022
Błękitni Stargard – Polonia Środa Wlkp.
Olimpia Grudziądz – GKS Przodkowo
Gedania Gdańsk – Unia Janikowo
Stolem Gniewino – Zawisza Bydgoszcz
Świt Szczecin – Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski – KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew – Bałtyk Gdynia
Vineta Wolin – Unia Swarzędz
Jarota Jarocin – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 15 – 5/6 listopada 2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Błękitni Stargard
Unia Swarzędz – Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia – Vineta Wolin
KP Starogard Gdański – Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin – Unia Solec Kujawski
Zawisza Bydgoszcz – Świt Szczecin
Unia Janikowo – Stolem Gniewino
GKS Przodkowo – Gedania Gdańsk
Polonia Środa Wlkp. – Olimpia Grudziądz

Kolejka 16 – 12/13 listopada 2022
Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz
Gedania Gdańsk – Polonia Środa Wlkp.
Stolem Gniewino – GKS Przodkowo
Świt Szczecin – Unia Janikowo
Unia Solec Kujawski – Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew – Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin – KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin – Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Swarzędz

Kolejka 17 – 19/20 listopada 2022
Unia Swarzędz – Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia – Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański – Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin – Vineta Wolin
Zawisza Bydgoszcz – Sokół Kleczew
Unia Janikowo – Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo – Świt Szczecin
Polonia Środa Wlkp. – Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz – Gedania Gdańsk

Kolejka 18 – 4/5 marca 2023
Błękitni Stargard – Gedania Gdańsk
Olimpia Grudziądz – Stolem Gniewino
Polonia Środa Wlkp. – Świt Szczecin
GKS Przodkowo – Unia Solec Kujawski
Unia Janikowo – Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz – Vineta Wolin
Pogoń II Szczecin – Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia – Unia Swarzędz

Kolejka 19 – 11/12 marca 2023
Bałtyk Gdynia – Błękitni Stargard
Unia Swarzędz – KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin – Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin – Unia Janikowo
Sokół Kleczew – GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski – Polonia Środa Wlkp.
Świt Szczecin – Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino – Gedania Gdańsk

Kolejka 20 – 18/19 marca 2023
Błękitni Stargard – Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk – Świt Szczecin
Olimpia Grudziądz – Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wlkp. – Sokół Kleczew
GKS Przodkowo – Vineta Wolin
Unia Janikowo – Jarota Jarocin
Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin – Unia Swarzędz
KP Starogard Gdański – Bałtyk Gdynia

Kolejka 21 – 25/26 marca 2023
KP Starogard Gdański – Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia – Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz – Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Janikowo
Jarota Jarocin – GKS Przodkowo
Vineta Wolin – Polonia Środa Wlkp.
Sokół Kleczew – Olimpia Grudziądz
Unia Solec Kujawski – Gedania Gdańsk
Świt Szczecin – Stolem Gniewino

Kolejka 22 – 1/2 kwietnia 2023
Błękitni Stargard – Świt Szczecin
Stolem Gniewino – Unia Solec Kujawski
Gedania Gdańsk – Sokół Kleczew
Olimpia Grudziądz – Vineta Wolin
Polonia Środa Wlkp. – Jarota Jarocin
GKS Przodkowo – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Janikowo – Unia Swarzędz
Zawisza Bydgoszcz – Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin – KP Starogard Gdański

Kolejka 23 – 8 kwietnia 2023
Pogoń II Szczecin – Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański – Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia – Unia Janikowo
Unia Swarzędz – GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Polonia Środa Wlkp.
Jarota Jarocin – Olimpia Grudziądz
Vineta Wolin – Gedania Gdańsk
Sokół Kleczew – Stolem Gniewino
Unia Solec Kujawski – Świt Szczecin

Kolejka 24 – 15/16 kwietnia 2023
Błękitni Stargard – Unia Solec Kujawski
Świt Szczecin – Sokół Kleczew
Stolem Gniewino – Vineta Wolin
Gedania Gdańsk – Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wlkp. – Unia Swarzędz
GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia
Unia Janikowo – KP Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz – Pogoń II Szczecin

Kolejka 25 – 22/23 kwietnia 2023
Zawisza Bydgoszcz – Błękitni Stargard
Pogoń II Szczecin – Unia Janikowo
KP Starogard Gdański – GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia – Polonia Środa Wlkp.
Unia Swarzędz – Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Gedania Gdańsk
Jarota Jarocin – Stolem Gniewino
Vineta Wolin – Świt Szczecin
Sokół Kleczew – Unia Solec Kujawski

Kolejka 26 – 29/30 kwietnia 2023
Błękitni Stargard – Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski – Vineta Wolin
Świt Szczecin – Jarota Jarocin
Stolem Gniewino – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gedania Gdańsk – Unia Swarzędz
Olimpia Grudziądz – Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wlkp. – KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo – Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo – Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 27 – 6/7 maja 2023
Unia Janikowo – Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz – GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin – Polonia Środa Wlkp.
KP Starogard Gdański – Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia – Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz – Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Świt Szczecin
Jarota Jarocin – Unia Solec Kujawski
Vineta Wolin – Sokół Kleczew

Kolejka 28 – 13/14 maja 2023
Błękitni Stargard – Vineta Wolin
Sokół Kleczew – Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Szczecin – Unia Swarzędz
Stolem Gniewino – Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk – KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz – Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wlkp. – Zawisza Bydgoszcz
GKS Przodkowo – Unia Janikowo

Kolejka 29 – 20/21 maja 2023
GKS Przodkowo – Błękitni Stargard
Unia Janikowo – Polonia Środa Wlkp.
Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin – Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański – Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia – Świt Szczecin
Unia Swarzędz – Unia Solec Kujawski
Podoń Nowe Skalmierzyce – Sokół Kleczew
Jarota Jarocin – Vineta Wolin

Kolejka 30 – 24 maja 2023 (środa)
Błękitni Stargard – Jarota Jarocin
Vineta Wolin – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew – Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski – Bałtyk Gdynia
Świt Szczecin – KP Starogard Gdański
Stolem Gniewino – Pogoń II Szczecin
Gedania Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz – Unia Janikowo
Polonia Środa Wlkp. – GKS Przodkowo

Kolejka 31 – 27/28 maja 2023
Polonia Środa Wlkp. – Błękitni Stargard
GKS Przodkowo – Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo – Gedania Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz – Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin – Świt Szczecin
KP Starogard Gdański – Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia – Sokół Kleczew
Unia Swarzędz – Vineta Wolin
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Jarota Jarocin

Kolejka 32 – 3/4 czerwca 2023
Błękitni Stargard – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin – Unia Swarzędz
Vineta Wolin – Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew – KP Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski – Pogoń II Szczecin
Świt Szczecin – Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino – Unia Janikowo
Gedania Gdańsk – GKS Przodkowo
Olimpia Grudziądz – Polonia Środa Wlkp.

Kolejka 33 – 10/11 czerwca 2023
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
Polonia Środa Wlkp. – Gedania Gdańsk
GKS Przodkowo – Stolem Gniewino
Unia Janikowo – Świt Szczecin
Zawisza Bydgoszcz – Unia Solec Kujawski
Pogoń II Szczecin – Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański – Vineta Wolin
Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin
Unia Swarzędz – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 34 – 17/18 czerwca 2023
Błękitni Stargard – Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin – KP Starogard Gdański
Vineta Wolin – Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew – Zawisza Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski – Unia Janikowo
Świt Szczecin – GKS Przodkowo
Stolem Gniewino – Polonia Środa Wlkp.
Gedania Gdańsk – Olimpia Grudziądz