Praca biura klubu w czasie Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy

W związku z organizacją na stadionie Zawiszy Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy (1-5 czerwca) od piątku 28 maja wprowadzone zostaną spore ograniczenia w poruszaniu się i korzystaniu z Kompleksu Sportowego Zawisza.

Biuro Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza w tym czasie będzie czynne w godz. 10:00 – 18:00. Wszystkich interesantów prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr tel. 725 25 1946 lub e-mail: biuro@zawisza.bydgoszcz.eu

WJAZD NA KOMPLEKS

Od piątku 28 maja do 5 soboty czerwca ruch kołowy na terenie Kompleksu odbywać się będzie WYŁĄCZNIE za boiskiem ze sztuczną nawierzchnią i krytą bieżnią.

RUCH PIESZYCH              

Od piątku 28 maja do 5 soboty czerwca ruch pieszych na terenie Kompleksu odbywać się będzie WYŁĄCZNIE za boiskiem ze sztuczną nawierzchnią i krytą bieżnią. UWAGA! Nie będzie możliwości przejścia przez obiekt wzdłuż boiska treningowego piłkarsko-lekkoatletycznego oraz wejścia od strony ul Powstańców Warszawy.

PARKINGI

W dniach 28 maja – 5 czerwca wyłączone z użytkowania będą następujące parkingi:

– duży parking pod stadionem

– część parkingu pod pawilonem A

– mały parking naprzeciwko stadionu bocznego (od 25 maja!)

Prosimy o parkowanie aut przy boisku ze sztuczną nawierzchnią, za krytą bieżnią oraz na pozostałych parkingach w okolicach pawilonu A, strzelnicy sportowej i Hotelu Zawisza.

„BAŃKA COVIDOWA”

Ograniczenia w korzystaniu z Kompleksu Sportowego Zawisza w czasie Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy związane są przede wszystkim ze stworzeniem tzw. „bańki covidowej” – zamkniętej strefy i systemu regularnego testowania zawodników, trenerów i wszystkich osób bezpośrednio zaangażowanych w organizację wydarzenia. W załączeniu mapka sytuacyjna Kompleksu, w której żółtym kolorem zaznaczono strefę (TUTAJ).

UWAGA! Do strefy będą mogły wejść WYŁĄCZNIE osoby z odpowiednią akredytacją oraz te, które wykonały test na COVID-19. Co istotne, do tej grupy nie będzie zaliczać się osób zaszczepionych dwoma dawkami! Prosimy zatem o przestrzeganie granic strefy. Poza strefą nie będzie trzeba posiadać akredytacji i wykonywać testów.