MOJE KONTO
Polityka Prywatności
Regulamin Sklepu Internetowego
Seniorzy

Próba generalna. Rywalem rezerwy Legii

fot. Łukasz Gełda

Już jutro (sobota, 30 lipca) o godzinie 15:00 piłkarze Zawiszy Bydgoszcz zmierzą się w ostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu 2022/23 z 3-ligowymi rezerwami Legii Warszawa. Mecz rozegrany zostanie na stadionie Zawiszy przy ul. Gdańskiej 163.

Rezerwy stołecznego klubu uczestniczą w rozgrywkach 3. ligi 1. grupy. W minionym sezonie podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego zajęli wysokie 4. miejsce w ligowej tabeli. Drugi zespół wielokrotnego mistrza Polski tryumfował również w forBET Pucharze Polski 2021/22 grupa: Mazowiecki ZPN i podobnie jak Zawisza Bydgoszcz zagra na szczeblu centralnym (rywalem Wisła Kraków).

Dla niebiesko-czarnych będzie to czwarty mecz kontrolny przed sezonem, który rozpocznie się 6 sierpnia wyjazdowym meczem z Vinetą Wolin. Dotychczas Zawisza Bydgoszcz wygrał z Sokołem Ostróda (5:1), przegrał z Wisłą Płock (0:1) oraz pokonał na własnym boisku rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego (4:2).

Chętni chcący obejrzeć jutrzejszy mecz będą mogli zasiąść na trybunie A (trybuna B od strony ul. Gdańskiej będzie zamknięta). Wstęp na mecz jest bezpłatny.