Razem do Zwycięstwa! Zawisza Bydgoszcz – Pogoń II Szczecin!

Jutro o 15:00, na arenie przy ul. Gdańskiej 163, rozbrzmią okrzyki kibiców, gdy Zawisza Bydgoszcz podejmie rezerwy ekstraklasowej Pogoni Szczecin. To spotkanie jest kluczowe dla naszego zespołu, aby odzyskać pewność siebie po ostatnich wynikach. 

3. liga, 2. grupa 2023/24
26-05-2024 16:00
Świt Skolwin (Szczecin)
Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz

Ostatnie mecze nie były dla nas łatwe. Przegrana z Cartusią Kartuzy i remis z Unią Swarzędz to lekcje, które nas wzmacniają i uczą pokory. Ale pamiętajmy o naszej świetnej formie z meczu przeciwko Flocie Świnoujście i Unii Solec Kujawski, gdzie Zawisza pokazał klasę i determinację. To właśnie ten Zawisza wybiegnie na murawę jutro – gotowy, by walczyć o każdy metr boiska!

Historia naszych bezpośrednich starć z Pogonią II Szczecin daje powody do optymizmu: dwa zwycięstwa, dwa remisy i tylko jedna porażka. Pamiętamy o zaciętym boju w Szczecinie na jesień, gdzie nasi zawodnicy wrócili z remisem. W Bydgoszczy natomiast, ostatnie spotkanie zakończyło się naszym triumfem. Dlatego wierzymy, że historia lubi się powtarzać, szczególnie ta pisana na naszym stadionie!

W zespole Pogoni II zobaczymy młodych wilków, którzy na co dzień szlifują swój talent w akademii ekstraklasowego zespołu. Mimo że nie spodziewamy się gwiazd z pierwszego składu, to wiemy, że rezerwy przyjadą do nas walczyć o punkty. Jednak to nasze doświadczenie i determinacja są naszą przewagą i kluczem do sukcesu.

W Zawiszy na pewno nie wystąpi jutro Mariusz Sławek, który pauzuje za kartki.

Łukasz Buda z Gdańska poprowadzi jutrzejsze spotkanie, dbając o zachowanie zasad. Filip Jasina z Gdyni i Marcin Taraszkiewicz z Gdańska będą wspierać go w roli asystentów. Razem zadbają o to, aby piłkarskie emocje pozostały w ramach sportowego ducha.

Zawisza Bydgoszcz to nie tylko klub – to symbol, który żyje w sercach kibiców. Jutro, o godzinie 15:00, spotkajmy się, by wspólnie kibicować i świętować kolejny krok na drodze do naszych zwycięstw. Do zobaczenia na stadionie!

Nie możesz być z nami osobiście? Nie martw się, na https://zawiszabydgoszcz.ppv-stream.tv/ czeka na Ciebie transmisja, w której nie przegapisz ani chwili tego pojedynku.

Załatwiliśmy freebet 100 PLN! 😎

Zawisza wygra, a wy zgarniacie stówkę freebetu, co Wy na to? 

ℹ️ Szczegóły: https://legbuk.com/freebet100pln-Zawisza-wygra-z-Pogonia/