Rozpoczynamy Pucharową Misję – Kierunek: Zwycięstwo!

Już jutro, 26 września o godzinie 15:00 Zawisza Bydgoszcz stanie twarzą w twarz z ekipą Startu Krasnystaw w ramach 1. rundy Fortuna Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Piłsudskiego 48 w Krasnymstawie.

[event_blocks id=”21031″ title=”” event=”” team=”82″ league=”170″ season=”197″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”1″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Obie drużyny mają za sobą triumf w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim w poprzednim sezonie, co dodaje temu starciu dodatkowego smaku. Chociaż Zawisza nigdy wcześniej nie mierzył się ze Startem, kibice z pewnością mają wielkie oczekiwania. Biorąc pod uwagę, że rywal z Krasnegostawu występuje w 4 lidze, podczas gdy nasz zespół w 3, faworytem wydaje się być Zawisza. Niemniej jednak, każdy mecz pucharowy niesie ze sobą swoją specyfikę, a Start na pewno nie zamierza się poddać bez walki.

Niestety, dla tych, którzy nie będą mogli być na miejscu, musimy przekazać informację, że mecz nie będzie transmitowany ani przez tv Polsat, ani na kanałach YouTube „Łączy nas piłka”.

Jeśli Zawisza pokona rywala i awansuje do kolejnej rundy, to już w najbliższy piątek poznamy naszego przeciwnika. Losowanie odbędzie się na kanale YT „Łączy nas piłka”.

Przygotujmy się na emocje, wsparcie naszej drużyny i kolejny krok w drodze po najważniejsze pucharowe trofeum w kraju!