Sotrender: Social media Zawiszy ponownie w TOP20

Zawisza Bydgoszcz utrzymuje swoją silną pozycję wśród najlepszych klubów piłkarskich w Polsce na platformach social media. Te prestiżowe wyniki, publikowane przez uznaną w branży firmę Sotrender, świadczą o naszej wyjątkowej obecności i wpływie w cyfrowym świecie sportu. Znalezienie się w czołowej dwudziestce w kategoriach „Aktywni użytkownicy” na Instagramie oraz „Zaangażowanie” na Facebooku, to potwierdzenie skuteczności naszych działań i zaangażowania społeczności, które nas wspiera.

Analiza Wyników przez Sotrender

Współpraca z Sotrender pozwala nam na dogłębną analizę i zrozumienie dynamiki naszych kanałów social media. Stabilna obecność w top 20, zwłaszcza na tle konkurencji z większą liczbą fanów, jak Motor Lublin, podkreśla nie tylko nasze miejsce w polskim futbolu, ale także efektywność i atrakcyjność naszej komunikacji online.

Liczba storytellers (PTAT – People Talking About) to miesięczna mediana użytkowników, którzy m.in. skomentowali, coś polubili, udostępnili, zostawili reakcję pod postem strony z uwzględnieniem tzw. nieopublikowanych/dark postów, czyli treści nie pojawiających się na osi czasu strony. Przyrost liczby storytellers liczony jest w stosunku do poprzedniego miesiąca.
Liczba aktywności to suma lajków i komentarzy na profilu. Activity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie profilu w ciągu miesiąca. Zestawienie uwzględnia jedynie organiczne aktywności użytkowników.

Korzyści dla Sponsorów

Osiągnięcia Zawiszy Bydgoszcz w mediach społecznościowych, potwierdzone przez ekspertyzy Sotrender, otwierają przed naszymi partnerami i sponsorami wyjątkowe możliwości:

  • Zwiększona Widoczność: Dzięki ekspozycji w naszych kanałach social media, marki naszych sponsorów docierają do zaangażowanej i lojalnej społeczności. Jest to bezpośredni kanał komunikacji z fanami sportu, co przekłada się na lepszą rozpoznawalność i zainteresowanie produktami czy usługami sponsorów.
  • Wiarygodność i Prestiż: Partnerstwo z klubem, który jest ceniony przez tak prestiżową firmę jak Sotrender, dodaje wartości i prestiżu do marki sponsorów, wzmacniając ich wizerunek na rynku.
  • Zaangażowanie Społeczności: Nasze działania w mediach społecznościowych, oparte na danych i analizach Sotrender, są ukierunkowane na tworzenie interaktywnej i angażującej treści. Oferujemy sponsorom możliwość realizacji wspólnych kampanii, które jeszcze bardziej zacieśnią relacje z kibicami.
  • Dostęp do Analiz i Raportów: Sotrender zapewnia nam narzędzia do szczegółowych analiz efektywności naszych działań. Sponsoring naszego klubu otwiera dostęp do tych danych, umożliwiając lepsze zrozumienie preferencji i zachowań kibiców.

Zachęcamy firmy i instytucje, poszukujące skutecznych i prestiżowych kanałów komunikacji, do współpracy z Zawiszą Bydgoszcz. Wspólnie możemy tworzyć wartościową i rozpoznawalną komunikację, która przyniesie obustronne korzyści.

Dla wszystkich zainteresowanych szczegółami współpracy, zapraszamy do kontaktu na adres: marketing@zawiszabydgoszcz.pl.

Dołącz do nas i razem budujmy sukces w świecie sportu i poza nim!