Uroczysta Gala 30-lecia LZS Dąb Potulice

fot. Dariusz Wojciechowski/Kurier Nakielski

W dniu wczorajszym, 17 stycznia 2024 roku, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim była gala z okazji 30-lecia Ludowego Zespołu Sportowego Dąb Potulice. Uroczystość odbyła się w sali Hrabiny Anieli Potulickiej.

Wydarzenie to poprowadził Prezes LZS Dąb Potulice, Krzysztof Ksobiak, który przywitał licznie zgromadzonych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele lokalnych władz, sponsorzy, a także prezesi i zawodnicy klubów przyjacielskich, w tym Zawiszy Bydgoszcz.

Był to również czas na wzajemne podziękowania i uhonorowania. W uznaniu naszej przyjaźni i współpracy, Prezes Zawiszy Bydgoszcz, Krzysztof Bess otrzymał z rąk Prezesa LZS statuetkę, będącą symbolem wdzięczności za wkład w rozwój LZS Dąb Potulice. Z kolei Prezes Bess, w imieniu Zawiszy Bydgoszcz, wręczył pamiątkową tablicę z gratulacjami oraz najlepszymi życzeniami dalszych sukcesów i pomyślności w nadchodzących latach.

fot. Dariusz Wojciechowski/Kurier Nakielski

To wydarzenie było nie tylko celebrowaniem przeszłości, ale również spojrzeniem w przyszłość. Wspólnie podkreśliliśmy znaczenie wzajemnego wsparcia, które są fundamentem zarówno Dębu Potulice i Zawiszy Bydgoszcz.

Jubileusz Dębu Potulice, to dla mnie podróż sentymentalna. Wyjątkowi ludzie, prezes Krzysztof Ksobiak, burmistrz Sławomir Napirała, pracownicy Wydziału Edukacji. Wyjątkowe miejsce, gdzie przyjęto nas z otwartymi ramionami pod swój dach. I co najwazniejsze – wyjatkowy klub. Klub który na zawsze wpisał sie w historię bydgoskiego Zawiszy. Dzieki Wszemu wsparciu mozemy spełniać Nasze marzenia. Życzę sukcesów i pomyślności w kolejnych latach – podsumował Krzysztof Bess.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego ważnego wydarzenia. Współpraca między naszymi klubami stanowi istotny element w budowaniu silnej i zintegrowanej społeczności sportowej.