Wicelider kontra Lider kwietniowej formy

Już jutro, w niedzielę 28 kwietnia, o godzinie 13:00 Zawisza Bydgoszcz zmierzy się na wyjeździe z drużyną Stolemu Gniewino w ramach 27. kolejki rozgrywek 3 ligi 2 grupy. Mecz ten może być niezwykle emocjonującym starciem, gdyż obie drużyny prezentują się ostatnio w bardzo dobrej formie.

Zawisza Bydgoszcz zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów, podczas gdy Stolem Gniewino, będący piętnasty, walczy o utrzymanie. Z przewagą 7 punktów nad Unią Solec Kujawski, Stolem musi jednak nadgonić 4 punkty do Floty Świnoujście, aby zabezpieczyć swoją pozycję na wypadek spadku Olimpii Grudziądz z 2 ligi.

Patrząc na formę w kwietniu, przed tą kolejką, obie drużyny znajdują się na czołowych pozycjach – Zawisza jako lider, a Stolem jako wicelider miesięcznej tabeli. W bezpośrednich starciach Zawisza ma lekką przewagę, z jedną porażką, dwoma remisami (obie w Gniewinie) i dwoma zwycięstwami na swoim koncie. Wierzymy, że jutro nasi piłkarze pokażą siłę i zapiszą na swoim koncie czwarte z rzędu zwycięstwo tego sezonu.

Spotkanie poprowadzi sędzia Piotr Pazdecki z Koszalina, wspomagany przez Pawła Okunowicza z Białogardu oraz Wiktora Wątrobę z Suchej Koszalińskiej. Piotr Pazdecki, który dwukrotnie sędziował nasze mecze przeciwko Gedanii – oba przegrane, powinien w końcu zostać „odczarowany” przez niebiesko-czarnych.

Mecz będzie można oglądać na żywo dzięki transmisji internetowej w systemie PPV prowadzonej przez ekipę Zawisza TV. Zachęcamy do zakupu dostępu do transmisji poprzez stronę: Zawisza Bydgoszcz PPV.

Jak zwykle, na stadionie w Gniewinie nie zabraknie wsparcia naszych wiernych kibiców, którzy będą niezastąpionym, dwunastym zawodnikiem na trybunach.

Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie w tej kluczowej fazie sezonu. Razem możemy więcej!