Wrócić na zwycięskie tory

fot. Łukasz Gełda

Po dwóch meczach wyjazdowych bydgoscy Rycerze wracają na własne boisko, aby zmazać piętno porażki i powrócić na zwycięskie tory. W meczu 9. kolejki 3 ligi gr. 2 piłkarze trenera Piotra Kołca zmierzą się z drużyną Unii Janikowo.

W dotychczasowej tabeli nasi następni rywale plasują się na 13. lokacie. W ośmiu meczach piłkarze z Janikowa zdobyli 8 punktów. W bieżącym sezonie Unia wygrywała dwukrotnie, dwukrotnie zremisowała i czterokrotnie przegrała. W minionej kolejce nasz sobotni rywal na własnym terenie podjął zespół rezerw ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a bramkę dla Unii zdobył Saki Takato.

Zawisza Bydgoszcz po rozegraniu ośmiu ligowych spotkań znajduje się na 4. lokacie w tabeli 3 ligi grupy 2. Drużyna trenera Piotra Kołca zanotowała świetny początek sezonu zbierając 15 punktów w pierwszych sześciu kolejkach bieżących rozgrywek. W ostatnich dwóch spotkaniach bydgoscy Rycerze nie zdołali powiększyć swojego punktowego dorobku. Bydgoszczanie przegrali 5:1 w spotkaniu z Pogonią II Szczecin. W minionej kolejce w wyjazdowym spotkaniu, Zawisza przegrał 3:0, ulegając zespołowi Błękitnych Stargard.

Powrót na własne boisko jest doskonałą okazją do odkupienia porażek i powrotu na zwycięskie tory. Piłkarze potrzebują wsparcia kibiców bez względu na obecną dyspozycję. Mecz 9. kolejki 3 ligi grupy 2. odbędzie się 24 września (sobota) o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny i obserwowania klubowych profili na Facebooku, Twitterze, i Instagramie.

BILETY ONLINE: ZawiszaBydgoszcz.abilet.pl

Olgierd Bondara