Z Sokołem o przełamanie

Dziś wieczorem na stadionie przy ul. Gdańskiej 163, Zawisza Bydgoszcz podejmie Sokół Kleczew w ramach 29. kolejki III ligi, grupy 2. Niebiesko-czarni będą mieli okazję wrócić na zwycięską ścieżkę po dwóch ostatnich meczach bez wygranej. Remis ze Stolemem Gniewino oraz porażka z Błękitnymi spowodowały spadek Zawiszy na 5. miejsce w tabeli. Strata do wicelidera, Elany Toruń, wynosi obecnie 7 punktów.

Sokół Kleczew: Zespół z potencjałem

Choć Sokół Kleczew zajmuje obecnie 13. miejsce, niech to nie zmyli kibiców Zawiszy. Zespół ten posiada spory potencjał, jednak w obecnym sezonie pech do kontuzji wpłynął na ich wyniki. W bezpośrednich starciach z Zawiszą, to Sokół ma dotychczas lepszy bilans – 3 zwycięstwa przy 2 wygranych Niebiesko-Czarnych. Jednak na stadionie przy ul. Gdańskiej 163, Zawisza nie dał się pokonać i oba mecze zakończyły się zwycięstwem gospodarzy.

Na kogo uważać? Mateusz Wzięch!

Defensywa Zawiszy musi szczególnie uważać na Mateusza Wzięcha, który strzelił już 18 bramek w tym sezonie i zajmuje 2. miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców. Kluczowe będzie zatrzymanie jego ofensywnych zapędów.

Arbitrem meczu Paweł Maćkowiak

Głównym arbitrem dzisiejszego meczu będzie Paweł Maćkowiak ze Szczecina, a na liniach pomagać mu będą Michał Świderski (Stara Dziedzina) oraz Oskar Kwapisiewicz (Granowo).

Darmowa transmisja dla kibiców spoza Bydgoszczy

Dla kibiców Zawiszy spoza Bydgoszczy, dział marketingu przygotował darmową transmisję na oficjalnym kanale YouTube klubu: Zawisza Bydgoszcz 1946.

Kasy biletowe otwarte od 18:00

Kasy biletowe stadionu będą otwarte od godziny 18:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do głośnego wsparcia drużyny w walce o zwycięstwo i kolejne punkty!

Do zobaczenia na stadionie!

Superbet przygotował ofertę bukmacherską na najbliższy mecz Zawiszy z Sokołem Kleczew, w której możecie znaleźć kilka interesujących zdarzeń, takich jak:

  • Zawisza wygra – kurs 1.55
  • Zawisza wygra & powyżej 3.5 goli w meczu – kurs 3.40
  • Obie drużyny strzelą w 1. połowie – kurs 4.00
  • Przedział 1-2 goli w każdej połowie – kurs 2.65

Możesz typować mecz Zawiszy z Sokołem: https://legbuk.com/kursy-Zawisza/ 

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.