Zawisza poszuka przełamania: Starcie z Polonią Środa Wielkopolska

Już dziś o 17:00 Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Polonią Środa Wielkopolska w 31. kolejce III ligi, grupa II. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Zawiszy Bydgoszcz przy ul. Gdańskiej 163.

Zawisza Bydgoszcz znajduje się na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 49 punktów po 30 meczach. Drużyna odniosła 14 zwycięstw, 7 remisów i poniosła 9 porażek, strzelając 61 bramki i tracąc 35. Polonia Środa Wielkopolska zajmuje 9. miejsce, mając na koncie 44 punkty po 30 spotkaniach, z bilansem 13 zwycięstw, 5 remisów i 12 porażek (bramki 47-50).

W ostatniej kolejce Zawisza Bydgoszcz zremisował 1-1 z Vinetą Wolin, podczas gdy Polonia Środa Wielkopolska przegrała u siebie 0-3 z Błękitnymi Stargard.

Forma w Maju

W tabeli obejmującej mecze rozegrane w maju, Błękitni Stargard prowadzą z 9 punktami, a Zawisza Bydgoszcz jest na 12. miejscu z dorobkiem 1 punktu. Polonia Środa Wielkopolska zajmuje 15. miejsce z 1 punktem.

W ostatnich pięciu bezpośrednich spotkaniach między Zawiszą a Polonią Środa, Zawisza wygrał trzy razy, a Polonia dwa razy. Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem Zawiszy 2-0 na wyjeździe 28 października 2023 roku.

W zespole Zawiszy Bydgoszcz szczególnie wyróżnia się Jakub Bojas, który strzelił już 12 goli w tym sezonie. Z kolei w drużynie Polonii Środa Wielkopolska najskuteczniejszym zawodnikiem jest Jędrzej Drame, mający na koncie 11 trafień. Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia główny Michał Więckowski (Praga-Południe), wspierany przez asystentów Karola Kowalskiego (Lublin) i Dominika Bućko (Klepacze).

Zawisza Bydgoszcz ma nadzieję na zdobycie kolejnych punktów w walce o czołowe miejsca w tabeli, wykorzystując atut własnego boiska. Polonia Środa Wielkopolska będzie chciała przerwać złą passę i poprawić swoją pozycję w lidze. Ostatnie wyniki bezpośrednich spotkań wskazują na wyrównany pojedynek, ale Zawisza wydaje się mieć lekką przewagę, zwłaszcza grając u siebie.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ul. Gdańskiej 163, aby wspierać naszą drużynę w tym ważnym meczu! Kasy stadionu będą czynne od 16:00. Dla tych, którzy nie mogą być z nami na stadionie, przygotowaliśmy transmisję na żywo na naszym klubowym kanale YouTube: www.youtube.com/@ZawiszaBydgoszcz1946.

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Sprawdź kod promocyjny Betclic aktywujący promocję Cashback do 50 PLN

Sponsor naszego klubu – serwis LegalniBukmacherzy.pl przygotował wyjątkową ofertę na najbliższy mecz z Zawiszy Polonią Środa Wielkopolska. Możesz typować zwycięstwo Zawiszy BEZ RYZYKA do 50 PLN! Sprawdź kod promocyjny Betclic aktywujący promocję Cashback do 50 PLN