Zawisza w akcji: operacja „Zdobyć Starogard”!

Już jutro, 13 kwietnia o godzinie 16:00 Zawisza Bydgoszcz zmierzy się na wyjeździe z drużyną KP Starogard Gdański w ramach 25. kolejki rozgrywek. Miejscem zmagań będzie stadion im. Kazimierza Deyny przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 w Starogardzie Gdańskim.

Znajdując się na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 41 punktów, Zawisza wyrusza na spotkanie z zespołem, który obecnie zajmuje ostatnie miejsce z 12 punktami. Historia naszych spotkań z KP mówi sama za siebie – jesteśmy zdecydowanymi faworytami. Jesienią na naszym terenie odnieśliśmy imponujące zwycięstwo 6:0, a ogólny bilans bezpośrednich meczów to 4 wygrane na 5 spotkań. Dodatkowo, nasza drużyna może pochwalić się dobrym bilansem na stadionie w Starogardzie Gdańskim, gdzie dotychczas wygraliśmy oba mecze. Motywacja do utrzymania tej passy jest ogromna, a wizja zdobycia kolejnych 3 punktów do ligowej tabeli staje przed nami jako jasny cel.

Nie obawiamy się o wynik. Nasza wiara w zespół jest niezachwiana, a determinacja do wygranej – silniejsza niż kiedykolwiek. Dodatkowo, naszym piłkarzom na boisku będzie towarzyszyć głośny doping wiernych kibiców Zawiszy, którzy zawsze są gotowi wesprzeć drużynę, niezależnie od miejsca i czasu.

Do składu wraca Mariusz Sławek po przerwie kartkowej, a na boisku może pojawić się również nasz kapitan, Kornel Sochań, który po urazie znów jest do dyspozycji trenera. Ich obecność na boisku z pewnością doda zespołowi siły.

Spotkanie poprowadzi sędzia główny Dawid Wiśniewski z Olsztyna, wspomagany przez liniowych: Roberta Zielonkę i Jakuba Narojczyka, również z Olsztyna. Sędzia Wiśniewski nie jest nam obcy; w przeszłości mieliśmy już okazję grać pod jego arbitrażem. Choć raz, w sezonie 2021/22, spotkało nas przykre doświadczenie porażki, tym razem jesteśmy zdecydowani odwrócić losy na naszą korzyść.

Jutrzejsze starcie zapowiada się jako kolejny rozdział w historii Zawiszy Bydgoszcz. Zawodnicy są gotowi, kibice są gotowi – teraz czas na zwycięstwo. Do zobaczenia na stadionie!

300 PLN ZA ZWYCIĘSTWO ZAWISZY! 🚀

Serwis Legalni Bukmacherzy we współpracy z Betfan czeka na Ciebie z kolejną atrakcyjną akcją! 🚀

Dowiedz się więcej tutaj: https://legbuk.com/300pln-za-zwyciestwo-Zawiszy/

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.