Zwycięska Bitwa w Stargardzie!

fot. Jakub Stykowski | Polska Press

Zawisza Bydgoszcz stanął do boju z Błękitnymi Stargard i wygrał 1:0 w ramach 11. kolejki trzeciej ligi. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Stargardzie, gdzie nasi piłkarze pokazali determinację i walkę o każdy centymetr boiska.

[event_blocks id=”21031″ title=”” event=”” team=”82″ league=”121″ season=”197″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”11″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Bramka dla Zawiszy: 77′ Piotr Okuniewicz
Skład Zawiszy Bydgoszcz: Oczkowski – Nowak, Maciejewski, Paliwoda, Jaskuła – Sochań, Graczyk, Sanocki (59′ Rugowski) – Koziara, Okuniewicz (83′ Leonowicz), Bojas (88′ Kona).

Pierwsze minuty obfitowały w aktywną grę obu drużyn. Zawisza miał kilka okazji do zdobycia bramki, jednak brakowało skuteczności w końcówce. Świetne zawody w tym fragmencie meczu rozgrywał Michał Oczkowski, który dwukrotnie ratował Zawiszę przed utratą bramki.

Po przerwie, Zawisza wrócił na boisko z jeszcze większą determinacją. Mimo trudności, nasza drużyna stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych. W 77. minucie meczu, po błędzie obrońców Błękitnych, Piotr Okuniewicz znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie umieścił piłkę w siatce, zdobywając jedyną bramkę w meczu.

Mecz zakończył się zwycięstwem Zawiszy Bydgoszcz 1:0. Pomimo trudnego meczu i walki do ostatniego gwizdka, nasza drużyna pokazała charakter i determinację, dzięki czemu przywieźliśmy do Bydgoszczy kolejne trzy punkty!

Dziękujemy kibicom za wsparcie i zapraszamy na kolejne mecze! Razem tworzymy historię naszego klubu!

W 12. kolejce ligowej ponownie udamy się w delegację. Tym razem do Kleczewa na pojedynek z miejscowym Sokołem.