Zwycięstwo nadejdzie jutro

fot. Łukasz Gełda

W sobotę (5 listopada) zespół bydgoskiego Zawiszy zmierzy się z drużyną Świtu Skolwin. Czas dobrze rozpocząć nowy miesiąc i wkroczyć na drogę usłaną zwycięstwami.

Świt Skolwin znajduje się na 6. lokacie w tabeli 3 ligi grupy 2. Podczas sezonu 2022/23 nasz następny przeciwnik wygrywał siedmiokrotnie, cztery razy remisował i trzykrotnie schodził z boiska pokonany. Świt może pochwalić się dorobkiem 15 punktów w ligowej tabeli. W miniony weekend nasz sobotni rywal przegrał 2:0 w meczu z ekipą rezerw ekstraklasowej Pogoni Szczecin.

Zawisza przystąpi do najbliższego spotkania będąc na 7. miejscu w ligowej tabeli. Podczas bieżących rozgrywek podopieczni trenera Piotra Kołca wywalczyli 23 punkty. W minionej kolejce 3 ligi grupy 2. Zawisza zremisował bezbramkowo z ekipą Stolemu Gniewino. W najbliższym meczu liczymy na rozpoczęcie kolejnej serii zwycięstw, która umożliwi nam marsz w górę ligowej tabeli.

Mecz 15. kolejki 3 ligi grupy 2. odbędzie się w sobotę (5 listopada) o godzinie 12:00 na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszej drużyny podczas sobotnich ligowych zmagań. Bilety na mecz ze Świtem Skolwin są już dostępne w sprzedaży internetowej.

Olgierd Bondara

Statystyki dostarcza

Aplikacja Statscore Live w dłoni? Oczywiście, pobierz na swój smartfon!