MOJE KONTO
Polityka Prywatności
Regulamin Sklepu Internetowego
Made in Zawisza

[26-27.11.2022] Raport z młodzieżowego grania

Tradycyjnie jak co tydzień podsumowujemy wyniki zespołów Akademii Zawiszy Bydgoszcz. A w nich m. in. zwycięstwo drużyny rezerw przeciwko Fali Świekatowo i porażka CLJ U-17 przeciwko Lechowi Poznań. Młodzik trenera Smardzewskiego zajął 2. miejsce na turnieju w Rypinie.

Rezerwy
Niedziela, 27 Listopada 12:00 | 15 kolejka, Bydgoszcz: Klasa A Grupa 1 (w pierwotnym terminie (20 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska)
Zawisza II Bydgoszcz – Fala Świekatowo 3:0

Bramki: 1′ Fabian Leonowicz, 44′ Mateusz Gorzycki, 80′ Krystian Radoszko

Zawisza II Bydgoszcz: Filip Hatłas (Br.), Kamil Dobek, Mateusz Gorzycki, Julian Kuś, Jakub Pachnik, Hubert Jaskuła (82′ Dawid Klukiewicz-Okpaca), Oskar Semeniuk (69′ Szymon Słoniecki), Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos (kapitan), Stanisław Wędzelewski (74′ Maciej Bakuniak), Wojciech Żelazo, Fabian Leonowicz (69′ Krystian Radoszko (82′ Maciej Michewicz)).


Centralna Liga Juniorów U-17 (rocznik 2006)
Sobota, 26 Listopada 12:45 | 16 kolejka, CLJ U-17 „gr. II”
Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 0:6

Bramki: 13′ Sammy Dudek, 16′ Igor Stankiewicz, 33′, 73′ Kacper Wołowiec, 49′ Kamil Jakóbczyk, 85′ Artur Ławrynowicz

Zawisza Bydgoszcz: Maciej Strzępek (Br.) (80′ Wiktor Kaźmierczak), Mateusz Koper (55′ Aleksander Sklorz), Igor Stachowiak, Kacper Szymański (55′ Ksawier Pawłowski), Michał Jabłoński, Szymon Hodur  (kapitan) (72′ Tomasz Kociński), Oliwier Preihs (55′ Filip Siwka), Kimi Szwajcer, Adrian Czaprański (75′ Norbert Woźniak), Tyron Łyczba Castillo, Wiktor Majer (75′ Kacper Kwasigroch).


D1 Młodzik (rocznik 2010)
Sobota, 26 Listopada – Halowy turniej „Żyj zdrowo na sportowo – promocja aktywności sportowej poprzez turnieje piłki nożnej w ramach 100-lecia Rypińskiego Klubu Sportowego „Lech”.

Uczestnicy:
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
Włocławianka Włocławek
Elana Toruń
Sparta Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Lech Rypin I
Lech Rypin II

Wyniki:
Zawisza Bydgoszcz – Piłkarz Golub-Dobrzyń 4:0
Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz 1:0
Zawisza Bydgoszcz – Lech Rypin 1:1

Półfinał:
Zawisza Bydgoszcz – Elana Toruń 1:0

Finał:
Zawisza Bydgoszcz – Sparta Brodnica 0:1

Strzelcy bramek dla Zawiszy Bydgoszcz: 4 Kalinowski Filip, 2 Chmielewski Artur, Cerajewski Jakub

Zawisza Bydgoszcz: Chmielewski Artur (kapitan), Jura Norbert (Br.), Sonnak Jan, Chyliński Hubert, Cerajewski Jakub, Kalinowski Filip, Hatłas Tycjan, Janiszak Dawid, Kacperski Dominik, Suczyński Antoni
Trener: Smardzewski Jakub

Norbert Jura otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju.

Sponsor Główny grup młodzieżowych Zawiszy Bydgoszcz