Armia Mikiego – Wylicytuj bilety VIP na mecz z Lechem

W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, które definiują naszą ludzką postawę. Dla Zawiszy Bydgoszcz taki moment nadszedł teraz. Klub postanowił włączyć się w akcję pomocy dla małego Mikołaja, 3,5-letniego chłopca, który od najmłodszych lat walczy z złośliwym nowotworem siatkówczaka obuocznego.

Historia Mikołaja jest historią walki, determinacji, ale przede wszystkim miłości i wsparcia. Wszystko zaczęło się, gdy rodzice zauważyli niepokojącą białą poświatę na źrenicy prawego oczka. Wizyta u okulisty w Toruniu przyniosła diagnozę, która zmieniła ich życie na zawsze. Mimo początkowych sukcesów w leczeniu, choroba powróciła, a Mikołaj musiał stawić czoła kolejnym wyzwaniom zdrowotnym. Dzięki wsparciu tysięcy ludzi dobrej woli, Mikołaj trafił pod opiekę Dr. Abramsona z Nowego Jorku, jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Mimo że Mikołaj jest pod stałą opieką specjalistów, nadal potrzebuje wsparcia. Oprócz walki z nowotworem, zmaga się z obniżonym napięciem mięśniowym, opóźnieniem psycho ruchowym, wodonerczem i uszkodzonym słuchem. Każda wizyta u specjalisty, każdy wyjazd na turnus rehabilitacyjny, każda konsultacja generuje koszty, z którymi rodzina samodzielnie nie jest w stanie sobie poradzić.

Zawisza Bydgoszcz, wiedząc o trudnej sytuacji Mikołaja, postanowił przekazać na licytację dwa bilety I kategorii (GOLD VIP z cateringiem i parkingiem pod trybuną A) na mecz 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań, który odbędzie się 31 października o godzinie 21:00. To wyjątkowa okazja, by wesprzeć Mikołaja i jednocześnie przeżyć niezapomniane emocje podczas meczu na stadionie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji i wsparcia Mikołaja w jego walce o zdrowie. Każda złotówka ma znaczenie. Licytować bilety można tutaj.

Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wsparli Mikołaja i jego rodzinę. Wspólnie możemy więcej. Walczmy i wygrywajmy razem!