Apel kibiców Zawiszy Bydgoszcz przed meczem z Lechem!

Już w najbliższy wtorek, 31 października o godzinie 21:00, nasza drużyna zmierzy się z Lechem Poznań w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. To wyjątkowe spotkanie przyciągnie na trybuny aż 14 tysięcy kibiców! Wielu z Was pojawi się na stadionie po raz pierwszy, wielu wróci po latach nieobecności. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy razem z Wami przeżywać te emocje.

Klubowi zależy nie tylko na doskonałym widowisku na boisku, ale także na trybunach. Chcemy, aby to spotkanie stało się wielkim świętem piłki nożnej, które łączy nas wszystkich w jednej pasji i które będzie pamiętane przez wszystkich obecnych.

Chcielibyśmy poinformować, że grupa kibiców „ultras” opublikowała ważny post dotyczący zasad panujących na trybunie B. Uznajemy jego treść za niezwykle istotną, gdyż zastosowanie się do tych zasad pomoże w skutecznym dopingowaniu naszych piłkarzy. Zachęcamy wszystkich kibiców do zapoznania się z treścią tego komunikatu.

Dbajmy wspólnie o pozytywny wizerunek naszego klubu oraz o wsparcie naszej drużyny z trybun. Dziękujemy za Wasze nieustające wsparcie i zaangażowanie. Razem tworzymy historię Zawiszy Bydgoszcz. Do zobaczenia na stadionie!