Zawisza wspólnie z Media Markt!

Kiedy nasza drużyna stanie w szranki z Lechem Poznań we wtorek, 31 października o godzinie 21:00, będzie to nie tylko sportowe wydarzenie roku w Bydgoszczy, ale także okazja do świętowania partnerstwa z jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów na rynku – Media Markt.

Media Markt, w myśl hasła „Najlepsze marki, niskie ceny”, od lat dostarcza swoim klientom najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Jako lider na rynku RTV i AGD, firma nieustannie dąży do doskonałości, dostarczając produkty najwyższej jakości, które ułatwiają życie i dostarczają rozrywkę.

Ale to nie koniec dobrych wieści! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Zawiszy Bydgoszcz do odwiedzenia sklepu Media Markt przy ul. Wojska Polskiego 1 (Zielone Arkady) już 3-4 listopada. W tych dniach odbędzie się WIELKIE OTWARCIE PO PRZEBUDOWIE. Sklep został przemyślanie zaprojektowany, by jeszcze bardziej sprostać oczekiwaniom klientów. Nowy układ oraz ekspozycja urządzeń sprawią, że zakupy staną się prawdziwą przyjemnością. Dzięki temu klienci będą mogli nie tylko szybko znaleźć poszukiwane produkty, ale także skorzystać z licznych usług dodatkowych, które ułatwią im korzystanie z zakupionego sprzętu.

W ramach wydarzenia będą dostępne specjalne kupony zniżkowe oraz atrakcyjne rabaty. To doskonała okazja, by połączyć pasję sportową z zakupami w jednym z najlepszych sklepów z elektroniką w Polsce.

Do zobaczenia na stadionie i w sklepie Media Markt!