Dobrze rozpocząć wiosnę… przed zimą.

fot. M. Nowacki

Już jutro, w sobotę 25 listopada o godzinie 13:00, na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy, Zawisza Bydgoszcz zmierzy się w 18. kolejce Trzeciej Ligi, grupy 2, z drużyną Wikędu Luzino. To spotkanie przeniesione z rundy wiosennej będzie ostatnim meczem Zawiszy w tym roku o ligowe punkty.

[event_blocks title=”” event=”” team=”82″ league=”121″ season=”197″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”18″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

W historii pojedynków obu ekip to będzie drugie spotkanie. Pierwsze odbyło się w 1. kolejce obecnego sezonu, gdzie Zawisza triumfował nad Wikędem Luzino wynikiem 7:1. Bramki dla Zawiszy zdobyli wówczas Maciej Koziara (15, 45, 72), Krystian Sanocki (56), Jakub Bojas (71, 90) oraz Maciej Kona (82), a honorowego gola dla Wikędu strzelił Przemysław Kostuch (88).

W ostatnim meczu Zawisza Bydgoszcz pokonał Noteć Czarnków 3-1, z bramkami Michała Sacharuka (26), Krystiana Sanockiego (67) i Cypriana Maciejewskiego (90). Wikęd Luzino natomiast przegrał z Błękitnymi Stargard 2-1, gdzie jedyną bramkę dla swojego zespołu zdobył Konrad Formela (21).

Niestety, w nadchodzącym meczu nie zagra kilku kluczowych zawodników Zawiszy z powodu kontuzji: Kornel Sochań, Norbert Gaczkowski, Piotr Okuniewicz, Jakub Bojas, Michał Oczkowski oraz Fabian Leonowicz.

Spotkanie poprowadzi sędzia główny Daniel Kwiecień z Szczecina, wspomagany przez asystentów Radosława Zbarackiego i Michała Maćkowskiego.

Wstęp na mecz jest całkowicie BEZPŁATNY, jednak należy pamiętać, że mecz ma charakter imprezy niemasowej, ograniczonej do 999 widzów. Dodatkowo, dla tych, którzy nie mogą być z nami na stadionie, mecz będzie dostępny online w systemie PPV. Dostęp do transmisji można zakupić już teraz za jedyne 20 zł na stronie zawiszabydgoszcz.ppv-stream.tv.

Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny, czy to na stadionie, czy z domowego zacisza. To ostatnia okazja w tym roku, aby razem przeżywać emocje związane z meczem naszego Klubu. Do zobaczenia na stadionie lub przed ekranami!