Dobrze wejść w Maj. Przyjeżdża Cartusia. Tańsze bilety!

Już jutro, tj. 06.05. 2023 o 16:00 piłkarze Zawiszy Bydgoszcz zagrają kolejny mecz w 3. lidze. Do Bydgoszczy przyjeżdża Cartusia Kartuzy. Bilety na to spotkanie będą w niższej cenie, 5 zł na wszystkie trybuny dla osób pełnoletnich, a wstęp darmowy dla osób poniżej 18. roku życia.

W ligowej tabeli nasz sobotni rywal zajmuje 12. miejsce. Zespół z Kartuz zgromadził w 26. meczach 30. punktów na co złożyło się 8. zwycięstw, 6. remisów i aż 12 porażek.

W ostatnich trzech meczach Cartusia zdobyła zaledwie 2. punkty, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że to punkty zdobyte z Pogonią II Szczecin oraz KP Starogard, to można uznać, że piłkarze z województwa Pomorskiego obrali kurs na zwyżkę formy.

"Niebiesko-czarni" kwiecień zamknęli kompletem zwycięstw. Przed tygodniem otrzymali 3. punkty bez gry za walkower przeciwko wycofanej z rozgrywek Unii Janikowo. W naszym obozie słychać głosy, że przerwa przytrafiła nam się idealnie po intensywnym kwietniu, a jeszcze bardziej napiętym majem.

Przypominamy, że decyzją zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza ceny biletów na sobotnie spotkanie z Cartusią Kartuzy uległy zmianie. Bilety dla kibiców pełnoletnich (trybuna A i B) w cenie 5 zł., a dla niepełnoletnich wstęp darmowy.

Mecz z Cartusią Kartuzy rozpocznie się w sobotę (6. maja) o godz. 16.00.

Ceny biletów:

– ulgowy na trybunę A i B – wstęp darmowy (dzieci i młodzież do 18. roku życia)

– normalny na trybunę B – 5 zł

– normalny na trybunę A – 5 zł

– strefa VIP (trybuna A) – 5 zł

Nie będzie prowadzona sprzedaż biletów przez internet.

Wejściówki będzie można nabyć TYLKO w kasach przed stadionem – w dniu meczu od godz. 15:00. W przypadku biletów ulgowych obowiązuje okazanie legitymacji szkolnej.

UWAGA! W kasie będzie możliwość zapłaty za bilet kartą płatniczą.

Na mecz obowiązuje limit miejsc przeznaczonych dla widzów (999).