Mecz sezonu rezerw.

Kolejny mecz na szczycie grupy I A klasy czeka piłkarzy rezerw. Zajmujący drugie miejsce w tabeli nasi piłkarze zmierzą się na wyjeździe z trzecią w tabeli Spartą Przysiersk.

Zawisza zgromadził do tej pory 52 punkty w 23 meczach, natomiast Sparta 51 punktów, ale rozegrała jeden mecz mniej. Piłkarze z Przysierska w meczach rozgrywanych na własnym boisku wygrali 10 spotkań, żadnego nie zremisowali i doznali tylko jednej porażki w rundzie jesiennej z będącą wówczas w wysokiej formie Falą Świekatowo. Bilans bramkowy meczów domowych Sparty to 45-7. W meczu pomiędzy zespołami Zawiszy i Sparty rozegranym w Bydgoszczy zwyciężyli piłkarze z Przysierska 2-1.

Piłkarze Zawiszy ciężko trenują przed sobotnim meczem. To mecz z kategorii tych, których nie można przegrać, ale tak naprawdę wszyscy zawodnicy i sztab trenerski liczą na zwycięstwo. Wygrana w tym spotkaniu spowoduje, że kwestia zajęcia drugiego miejsca w tabeli na koniec rozgrywek pozostanie tylko w rękach naszych zawodników, nie trzeba będzie liczyć na potknięcia przeciwnika. Zatem do Przysierska po zwycięstwo!

Pojedynek z drużyną Sparty odbędzie się w sobotę 06 maja o godzinie 11.00 w Przysiersku.